Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Demencia - Alzheimer

RNG

Majakub, ten aquoeporin predavaju pod znackou Prevagen a davky D-3 su udrzobne 10 000 IU a na nalozenie tela 2-3 tyzdne az 50 000 IU. Samozrejme s tym treba brat aj K-2 od 50 do 200 mikrogramov,v zavislosti od mnozstva vitaminu D-3, najlepsie vo forme MK7
Inac hladina vitaminu D-3 v krvi sa da namerat a stare odporucene denne hladiny, 30 az 50 nanogramov na liter su dnes mnohymi lekarmi nahradene na 65 az 85 nanogramov na liter, kde alzheimerovi pacienti "zazracne" sa prebudzaju k normalnej dennej aktivite.
No a rozne antioxidanty, ako vinpocetine(30mg) huperzine A 200 mcg, gingkolidy, 60 mg, astaxanthin 8 mg a podobne plus riedenie krvi pre lepsiu cirkulaciu nattokinazou a serrapeptazou tiez pomaha.A plno inych na cinnost mozgu.
Nuz ale je na vas, koho si vyberiete, svojich lekarov alebo mojich....
Na miwerne potlacenie bipolarnosti pomaha brat napr L-theanine, davka 2 x 400 mg, co zmiernuje spicky nervovej cinnosti, tj maniakatnu fazu,, kde sa prilis vycerpaju rozne neurotransmitery, a tym nedochadza k depresiam po nej. Pomaha napr aj GABA, ale na to aby sa dostala do mozgu treba jej zlucenina s vitaminom B-3. Davka B-3 vo forme "no flush" tj inositol hexaniacinage je 2 x 500 mg.
Na trhu je aj priamo zlucenina B-3 a GABA pod menom Picamilon, davka zhruba 2 x 300 mg

RNG

Shayleen, kdeze lieky, co su schvalene, tj patentovane farmaceuticke chemikalie na tieto problemy su prakticky vobec neucinne, treba hladat ine sposoby, tj take, co su ucinne, ako som tu uz uviedol. A to su vsetrko napospol uplne neskodne potravinove doplnky, tj netreba na to schvalenie lekara, aby ich clovek pouzil. A to lekarov najviac stve!!! Inac za vsetkymi doplnkami su tiez lekari, ina skupina ako ti co su oficialne uznavani, a su to lekari povodne riadne vystudovani, co sa pustili inou cestou, ako to , co ich v skole naucili, lebo s tym maju lepsie vysledky.
Samozrejme farmacia a organizovana medicina proti nim urputne bojuje.

Shayleen

...niektore vyzivove doplnky maju kontraindikacie s inymi liekmi a tym padom sa ucinok tych dolezitych liekov sa znizi a nema ten potrebny ucinok. na taketo veci si musite davat pozor...

Shayleen

Ja vás nechápem preco musite uz tych starsich este s tymito pripravkami "prepchavat" a to dokonca uz v takom vyssom veku okolo 60-70 este ide ale uz 80-90? Pracujem ako opatrovatelka starych ludi ale u mna na taketo veci asi nemyslia...

majakub

RNG mala by som prosbu, moju pacientku ktoru som mala dali do domova a mam noveho pacienta ma s plucami afektivnu bipolarnu poruchu,demenciu-ale to ste mi napisal takže to mu budem davat-,tromboliu a nema napisane a trasu sa mu ruky tak asi aj začinajuci parkunson, čo by bolo dobre davat resp to na demenciu pomože aj na íne? dakujem velmi pekne za radu

barborka_maťko

Určite treba konzumovať doplnky výživy. Colostrum je podľa mňa najlepšia voľba.!! aspoň za opýtanie nič nedáte.

pre bližšie info prosím kontaktujte ma na bajka.kunova@gmail.com

RNG

Starsi ludia maju viac problemov, bolesti a ked im mozog prestane fungovat, ako boli zvyknuti, mnohi to riesia agresiou. Preto ich lekari utlmiju a davaju im rozne podla mojho nazvoslovia "oblbovaky"
Ak ale odstranis skodlive nanosy v mozgu, kalcifikaty a beta amyloidy a zlepsis cirkulaciu krvi, tak by sa mali vsetky tie priznaky alzheimera postupne stratit.
A zatial na to nasli ucinne vitaminy D-3 a K-2, tiez vytazok z morskej meduzy , bielkovina aequorin/ktora viaze na seba vapnikoce nanosy/kalcifikaty v mozgu.
A samozrejme pomocne su aj rozne antioxidanty, ako napr vinpocetine, huperzine A, gingkolidy, transresveratrol, a tiez bezpecne riedenie krvi a cistenie ciev serrapeptazou a lecitinom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Demencia - Alzheimer - Fórum - ZDRAVIE.sk