Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Demencia - Alzheimer

RNG

Starsi ludia maju viac problemov, bolesti a ked im mozog prestane fungovat, ako boli zvyknuti, mnohi to riesia agresiou. Preto ich lekari utlmiju a davaju im rozne podla mojho nazvoslovia "oblbovaky"
Ak ale odstranis skodlive nanosy v mozgu, kalcifikaty a beta amyloidy a zlepsis cirkulaciu krvi, tak by sa mali vsetky tie priznaky alzheimera postupne stratit.
A zatial na to nasli ucinne vitaminy D-3 a K-2, tiez vytazok z morskej meduzy , bielkovina aequorin/ktora viaze na seba vapnikoce nanosy/kalcifikaty v mozgu.
A samozrejme pomocne su aj rozne antioxidanty, ako napr vinpocetine, huperzine A, gingkolidy, transresveratrol, a tiez bezpecne riedenie krvi a cistenie ciev serrapeptazou a lecitinom.

majakub

RNG dakujem velmi pekne za radu a ešte som zabudla napisat že cely den vykrikuje mohlo by to pomoct aj nato? alebo by bolo dobre aj niečo ine k tomu? dakujem ešte raz velmi pekne

RNG

Risperdal je utlmovadlo a celkove velmi nepomaha, skor skodi.
Precitaj si uz uvedene, kde som sa zmienoval o vysokych davkach vitaminu D-3(tiez K-2 co musis brat spolu s tym) a hodne antioxidantov. Pripadne aj serrapaptazu na zlepsenie cirkulaciekrvi a ubiquinol na viac energie.

majakub

RNG- prosim vas mam taky problem pracujem v zahraniči a mam velmi dementnu paniu, čitala som vela čo ste tu pisali ale neviem akymi by som mala začat dostava risperidol od ktoreho prestava chodit- spozorovala som-v noci dostava na spanie dominal od ktoreho spi od 9 tej do 2 hod rano a potom jej dam melatonin 5 mg od ktoreho spi dobre čo by ste mi poradil rada by som risperdal vysadila dakujem

hajjo

Velux veď ale to máš dobré 5000 IU. Dávkovať budeš viac kusov tabletiek. Keď chceš 10000 IU tak dáš 2 kusy.
Ja osobne som objednával z tej slovenskej stránky a prišlo mi to cca do týždňa.

velux

pozna niekto tu stranku slov. Swanson? su seriozni?
je tam vitamin D3 ale 5000 IU..tak neviem lebo RNG tu odporucal ovela silnejsie... ma to vobec ucinok? poradte prosim pred tym nez to objednam. a smie sa to brat dlhodobo? je to vo forme tbl.

RNG

Ajjo, 5000 IU vitaminu D-3 a az 200 mikrogramov vitaminu K-2 normalne odporucam vacsine ludi, tak ako to odporucaju lekari, ktorych periodika odoberam uz vyse 20 rokov.
B-12 prebytok sa vyplavi z tela , takze o to by som nemal ziadne obavy.
Neviem kolko B-12 a v akej forme mu davate, ale dobre absorbovatelny sublingual /pod jazyk vitamin B-12 sa zide mnozstvu ludi.Aspon 1000 mikrogramov denne. Najma ked nemaju uplne v poriadku travenie, najma probioticku floru v crevach ktora je pre nas hlavny zdroj tohoto vitaminu, nie jedla

hajjo

Oprava otázky (omyslom som napísal B2):

Chcel by som sa spýtať RNG :
Keď idem znižovať mame dávky vitamínu D3, mám znížiť aj dávky K2, B12 ? Vopred ďakujem za odpoveď !

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.