Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrdinstvo za klávesnicou...na zamyslenie

marian89

na tejto stránke je úplne normálne, že si ľudia napíšu, čo by na verejnosti nepovedali, riešia sa tu väčšinou problémy a tie by mali ostať v úzkom kruhu rodiny, keď sa niekto bojí vyjadriť svoj názor to je už iná vec

pozri-

...ja som sa o tomto fore dozvedela z casopisa-kedy som hladala pre seba nejake rady koli zdr.problemom...
zacala som tu chodit a hned 1.den som narazila na cloveka ktory ma upodozrieval ze som dilerka nejakych produktov...
toto forum mi prirastlo k srdci-pretoze som tu nasla okrem neserioznych ludi aj SERIOZNYCH LUDI-KTORY VEDIA PORADIT-POCHOPIT...
...ale ja som na toto forum aj tak nezanevrela a obcas sa tu mrknem co je nove...
a ci som hrdina za KLAVESNICOU?urcite nie-chovam sa presne tak ako aj v reale-len tu je to vsetko skreslene a kazdy cloveka posudzuje podla napr.pravopisu a podla nazoru na danu vec a niekedy z toho vzniknu hadky-v reale by sa tazko stalo aby-ked pridem do konfliktu s clovekom-aby mi zacal vycitat pravopis...
v reale sa nezviknem s ludmi natahovat a hadat-ak vidim ze to nejde kaslem na takeho cloveka-pretoze ludia sa snazia krikom vyriesit vsetko a ja nekricim a neprekrikujem ludi-KASLEM NA NICH A AK NEDAJU POKOJ A STALE DOBIEDZAJU RIESIM TO INYM SPOSOBOM ALE TO UZ SI ZA KLOBUK NEDAJU.
...za klavesnicou je to ine-tu si mozem povedat co chcem /a nikto nemozem po mne hulakat/a ked mi niekto nestoji za to-nereagujem...
ale urcite sa na nic nehrajem...

jahodka123

Ja som typ, že čo na srdci, to na jazyku. Takže nemám problém si svoj názor na danú vec obhájiť s danou sobotu aj zoči voči

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrdinstvo za klávesnicou...na zamyslenie - Fórum - ZDRAVIE.sk