Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

..biele pradlo na zeleno :/

Príspevok v téme: ..biele pradlo na zeleno :/
och...joooj

Ahojte,..potrebujem radu.....dala som prat biele a ked som ho sla vyvesat zistila som ze sa tam nejak dostala aj zelena ponozka :/..... podprsenka cipkovana ostala biela ale cipka je zelena :(..prosiiiim o radu..ako dosiahnut aby bola opat biela???...poraziii ma :(((((.....keby nebola ta podprsenka taka draha cert to traf..ale bola to z tych drahsich a preto ju potrebujem mat opat bielu :(

mate59

v drogerii kúpiš prípravok na omylom zafarbené prádlo,nemožem si spomenúť na názov,ale sa spýtaj v obchode, pomohlo.

teta dora

Myslim, ze do povodneho stavu to uz nedas. Ale existuje taky pripravok, vola sa to Odfarbovac na omylom zafarbenu bielizen od Dr.Beckmanna, je tam ale problem, ze to musis robit pri vysokej teplote, co ti podprsenku znici este viac. Myslim, ze ju mozes odpisat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.