Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antiperspirant ktorý nerobi biele flaky

danielaaa

Katka skor antiperspiranty pouzivam, ale iba sprejove, pretoze aj tuhe, aj gulockove aj gelove robia flaky, najradsej mam dovezlty s grepom

Katka333

taaakže som sa rozhodla vyskušať od nivea black and white, len teraz sa neviem rozhodnuť či v spreji alebo gulôčka. Inak aj v sreji je ta nivea antiperspirant, to nevadi ked mam aj driclor, nie? iba deodorant tušim nie je black and white nivea.
Mne aj tak tie antiperspiranty neučinkovali, jediny mi pomohol driclor ale ten nevonia

Katka333

A ten adidas je iba deodorant? Lebo ja vlastne tiež použivam driclor a tak stači iba deodornt už. A tie guločkove antirerspiranty som použivala iba pre vonu.
Aha nivea v spreji ta novinka na čierne a biele, to je tiež dobre? Neklamu zase v tej reklame? :-)

katuša

ahoj, ja používam najradšej antiperspiranty v sprejoch. aj mne sa zvykli zničiť tričká v podpazuší, ale len z toho, že ked som mala antiperspirant a aj tak som sa spotila. začala som používať driclor, už sa nepotím, takže už je to lepšie :) no z tých sprejových podla mna najhoršia čo sa bielych fľakov týka je rexona. musela som si vždy po nastriekaní utrieť uterákom všetko biele a až tak sa obliecť... a fajn, z tých čo som zatial vyskúšala je adidas oranžový, ten aj najlepšie zaberá prot poteniu alebo nivea na biele aj čierne oblečenie :)

Katka333

Daniela ty poživaš iba deodranty v spreji? Alebo antiperspiranty v spreji? Tak aj ja teda vyskušam nejaky v spreji lebo doteraz všetko čo som mala guličky kde bolo pisane že nerobia flaky tak robili a ak aj nerobili napr ten garnier tak mi to vyžralo farbu z trička pod pazuchou, no super :-(

esty

s garnierom suhlasím, aj ked píšu že nerobí, ale ostáva na čiernych veciach. Ja som si teraz kúpila tu novinku od Nivey a zatial sa mi zda , že nerobí na čiernom , tak skús.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antiperspirant ktorý nerobi biele flaky - Fórum - ZDRAVIE.sk