je mozne ze stratil chut na sex??

Príspevok v téme: je mozne ze stratil chut na sex??
smutna01

s priatelom sme sa dali dokopy asi pred 3 mesiacmi, spavali sme spolu skoro kazdy den, a vzdy to bolo super, bolo jasne ze sme si to uzivali obaja, nevideli sme sa skoro mesiac a teraz ako sme spolu uz druhy tyzden, tak zrazu mam pocit ze po sexualnej stranke o mna vobec nema zaujem.posledne dni proste nic nebolo, aj ked som sa snazila... aj sme sa o tom rozpravali, je totiz medzi nami trocha vekovy rozdiel a on mi povedal, ze ma na mna stale chut ale proste ze preferuje menej casto ale kvalitne... mne to pride divne, ved je vseobecne zname ze muzi chcu skoro vzdy, a ze v strednych rokoch su najproduktivnejsi... mam v tom zmatok, a citim sa zle pretoze mam pocit ze ja som stale ta, kvoli krotej sex je (ked je)... prosim nazory a rady

Mica cica

keďže hovoríš, že prestanete kvôli akejkoľvek výhovorke, takže už sa k sexu nevrátite, lebo už nechce a skúsila si ho aj napriek tomu opäť navnadiť na milovanie? A kde sa milujete, nemáte nejaké prekážky, ktoré by mu mohli vadiť, napr. prostredie, alebo čas na milovanie. A najhoršie je keď pri sexe žena rozpráva, väčšina chlapov má rado ticho, a len slová, ktoré oni použijú a práve také, čo sa im páči. Alebo skús po nepodarenom akte ho navnadiť "fajkou", možno práve potrebuje inak začať. A polohy striedate, alebo sa môže stať, že mu nevoniaš, veľmi na to chlapy bazírujú? Je veľa aspektov, ktoré narúšajú sexuálne dianie, skús si dať takéto veci do súvisu a skús z toho vydedukovať čo sa deje.

smutna01

nemyslim si ze ma problem s erekciou, aspon doteraz nemal, aj ked tieto posledne dni je to vsetko take divne, milujeme sa a v tom proste prestane kvoli nejakej vyhovorke a potom uz nepokracujeme, zda sa mi ako keby nemal chut, velmi ma to trapi... uz je to skoro tyzden!... vies mi nieco poradit ako by som ho vzrusila? ja som uz skusala hocico, pekne spodne pradlo, dotyku, bozky... neviem co robit!

Mica cica

nemyslím, že by bol práve nešťastný, zrejme bude niekde inde problém, a čo erekcia s tou nemá problém, dosiahne vždy vyvrcholenie? Je fajn, že sa snaží byť s Tebou. A čo sa kamarátov týka to je fakt, že vekový rozdiel 10 rokov je dosť. Vy máte iné názory, záujmy a predsa on už je zrelší muž. Ale na tom by nemal stroskotať sex. Skús vyskúšať niečo čo by ho vzrušovalo ...

smutna01

nema nikoho ineho len mna, som si tym ista... dnes sme sa o tom znova rozpravali a myslim si ze je to preto lebo nie je stastny, kvoli mne sa prestahoval na nove miesto kde nikoho nepozna...
dnes sme sa rano milovali a po par minutach odisiel, povedal ze musi ist na vc a ked sa vratil tak uz sme sa k sexu nedostali...ja sa snazim mu pomoct, ale je to tazke, z mojimi kamaratmi si nerozumie kvoli vekomu rozdielu... a neviem co mam robit aby som mu pomohla, prisiel tu kvoli mne a povedal mi ze to nelutuje a ze tu chce so mnou ostat, ale vidim ze nie je vobec stastny...

Mica cica

zrejme má Tvoj priateľ nejaký zdravotný problém. Nerozprávali ste sa na túto tému? A je Tvoj priateľ ženatý, alebo slobodný, po väčšine sa stáva, že musí uspokojiť manželku a milenku zároveň a práve tu môže nastať problém.

:-))))

To nieje vela.. ale vačšinou muži v takomto veku lapia druhý dych a chcú to stále :-) možno si ho moc vyčerpala , každy den nieje podla mna dobré :-)