Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slaby sluch na lave ucho po burlivej noci

Príspevok v téme: Slaby sluch na lave ucho po burlivej noci
golfii

Zdravim,

po dlhsej dobe som sa isiel s kamaratmi zabavit na disko, kde som skoncil napokon kvazi na koncerte, pretlacil sa do prvej rady, no k mojmu nestastiu som si v tej chvili plne neuvedomoval, ze hned pri lavom uchu mam veliku aparaturu reproduktorov, no a pocas toho som tam pretrval po celu dobu. Cestou domov som mal zalahnuto v usiach ako som bol zvyknuty z kazdej diskoteky. Jedine co som spozoroval bolo to, ze mi neskutocne piskalo v usiach dlhsie ako som bol zvyknuty.
No druhy den po prebudeni som si povsimol, ze na lave ucho mam akoby stale zalahnute a neustale mi v nom nadalej piska, ako aj podstatne slabsie nan pocujem. Prave ucho sa dalo "dokopy" ako som bol zvyknuty, ale teraz sa obavam co mam ocakavat od toho laveho? Co na to mozem skusit?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slaby sluch na lave ucho po burlivej noci - Fórum - ZDRAVIE.sk