Cviky na mensi zadok, boky, stehna

LordDevil

ja pivné brucho nemám ;))) čiže si nemysli že všetci chlapi sú bruchatí ;))) keď máš komplexy tak s tím dačo rob......niet nad zakomplexovanú ženskú

xdanielax

a uz si nam prezradila tie miery?
no ja suhlasim ze schudnut z jednej partie sa neda a ak chces chudnut treba zaradit aerobne aktivity. neviem ci chces aj cvicit doma/v posilke?

Maoam

vobec nemas siroke boky, ale asi si celkovo taka chuda tak si to viac vsimas, viac to vynika, ale sirsie boky su krasne, muzi na to letia, zvlast ak je zena vyssej postavy posobi to velmi sexy

jankaaaaaaaaa

tak mozno oproti tomu pasu su siroke. alebo orpti celej postave. proste mi odstavaju :D mame to v rodine. ale sak kazda sme ine a kazda ma nieco ine pekne :)

Maoam

na tvoju vysku su to uzke boky, ja mam o 14cm menej na vysku a boky take iste :-) a vyzeram normalne, takze ty musis s nimi vyzeras krasne stihlo

jankaaaaaaaaa

ja mam 179cm a mam cez boky okolo 95 a pride mi to ako dost vela, ale to je ta genetika, lebo aj mama ma take tie oble tvary aj sestra.. co uz .. ale to brucho mame pekne ploche

Maoam

to je pravda, jankaaaaaa ma v tomto pravdu

ale dolezite je aj vediet, aku mas genetiku, ak mas vrodene sirsie boky, tak to je proste dane, mozes zostihlit, ale nikdy nebudes mat cez boky 88cm, proste je to fyzicky nemozne, ked mas sirsie boky

ake mas stehna? tiez sirsie alebo mas chude nohy, len sirsie boky? stale mi chyba vyska a miery, lebo su baby, ktore si aj s 90cm cez zadok pripadaju tucne a to maju 175cm...takze to je relativne vsetko