Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHcem to dokazat!

Príspevok v téme: CHcem to dokazat!
chcem

Ani neviem ci tato tema patri sem alebo do ppp...proste mala som anorexiu a teraz mam bulimicke zachvaty ale nevraciam ..velmi som pribrala..mam 167cm a 61kg...chcem schudnut aspon 6 kil..je tu nekto kto ma podpori??..chcem to schudnut zdravo tak viem ze to bude dlha cesta mozno rok mozno pol roka ale hlavne sa chcem naucit zdravo a pravidelne jest...teraz si vsetko ratam aby som mala dost kj aj tukov aj sacharidov aj bielkovin ale ked na mna pride ta chvilka neovladam sa a len vyjedam..:(...uz teraz mam depresie z vianoc ze ako to bude potom...bozee..
Priznavam ze moj problem moze byt aj psychicky..mala som 2 super kamaratov a obaja sa ostahovali a v postate som ostala sama...citim sa taka opustena....a tak to zajedam jedlom :( stale si hovorim ze zacnem odznova a aj zanem ale trva to maximalne 20 dni a zasa moje prejedacky :( potrebujem podporu :(

val:)

Jaj a kedze si bola anorekticka tak gratulujem ze sa ti vobec podarilo pribrat...a teraz ked chces co to zhodit prirodzenou zdravou cestou,tak ti poradim delenu stravu....trochu ovocia, vela zeleniny, kyslomliecne vyrobky a obilniny.... ja ked mam nezvladnutelne chute vtedy si dam lan a este ho zajem nizkotucnym tvarohom, vtedy som prejedena a plna a ked este by som mlsala dam si kusok horkej cokolady a ta ma polozi, neprijmes vela kalorii, citis sa plna jak delo a jes same zdrave a lahko stravitelne veci :D

val :)

A co jedavas v bezne dni? ved ked si das daco navyse raz za 20dni neni to az taky pruser si myslim, teda a co dokazes zjest? Je fakt ze som citala o bulimickach ze zjedli aj 30 rohlikov na posedenie,ale ked normalne jes 20 dni tak neverim ze potom dokazes spraskat nejake extremne mnozstvo potravy...ja som s tym mala tiez kedysi problem, teda aj niekedy mam musim uznat...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHcem to dokazat! - Fórum - ZDRAVIE.sk