Nakup potravin z Rakuska (Hainburg a ine)

Príspevok v téme: Nakup potravin z Rakuska (Hainburg a ine)
traktorista

Dobry den,

Kedze opovrhujem slovenskymi predajcami masa, kedze je to extremne nebezpecne pre zdravie, a SOI tento dolezity fakt absolutne ignoruje a tym padom aktivne a umyselne hazarduje so zdravym slovenskych obcanov. Tak sa pytam:

Kde nakupujete maso v Rakusku?

Prave som hladal a nasiel velmi vzacne informacie, kde nakupit kvalitne a zaroven lacne (ale toto nie je podstatne) potraviny, maso, syry, mlieko a zeleninu a ovocie a ine veci z Rakuska, hainburgu, mozno aj kittsee a wolfsburgu a podobne okolie ale aj dalej na zapad, popripade madarsko, gyor a ine podobne mesta mimo bratislavy (blavy).

Dovod preco pisem takto retardovane je ten, ze chcem aby co najvacsi pocet ludi naslo tuto temu cez google (cim viac slov, tym lepsie, SEO) a tym dat najavo slovenskym (kvazi)podnikatelom a slovenskej SOI, ze su absolutne postradatelni ;) (helou bičíz)
Sa este uvidi, z coho budete zit, ak u vas nenakupim!

A este jedna vec, DAKUJEM LAHOSTAJNYM SLOVAKOV, CO KASLU NA SVOJE ZDRAVIE A TYM PADOM SA AKTIVNE(!) PODIELAJU NA OHROZOVANI ZDRAVIA NELAHOSTAJNYM SLOVAKOM!!

Este raz, DAKUJEM vam, číp bičíz!
Si dajte na veceru tie granule co mate v pivnici po panelakoch...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cize k teme:
Spar v Hainburgu:
vyborne bezlaktozove produkty, cena v pohode, celkom dobra zelenina. Moznost tankovania (kvalitnejsieho paliva!) o 7-10 centov lacnejsie ako v bratislave (benzin).
Merkur:
Tu som este nebol, avsak pocul som ze maju vyborne maso a celkovo najvacsi vyber. Ten by sa mal nachadzat v Pandorfe.

Ma niekto nejake ine skusenosti, kde nakupit zdravie neohrozujuce potraviny ?

Danke!

morena

možno máš pravdu, že je tam lepšie a kvalitenjšie mäso, ale kúpila som tam aj plesnivú ryžu natural - bola pritom celkom "čerstvá" a šalát s toľkými pesticídmi, že by ho nežrali ani naše zajace (výsledok kontroly vo virologickom ústave). tým nechcem spochybňovať fakt, že v globále je v rakúsku jedlo kvalitnejšie, ale ako vidíš, nie všetko.
čo ma trápi viac je skutočnosť, že keď budeme kupovať v zahraničí, tak nášmu trhu to nepomôže. vieš napr. prečo švajčiarske hospodárstvo tak kvitlo? lebo švajčiari kupujú hlavne vlastné výrobky. isteže, sú kvalitnejšie, ale veď aj my môžeme nákupmi podporovať tých našich výrobcov, ktorí vyrábajú kvalitnejšie a kašlať na tých, ktorí sa len obohacujú na náš úkor. lenže - povedzme si pravdu? zaujíma slováka kvalita? veď najviac sa míňajú tie hnusné hormonálne kurence, ktorých sú plné hypermarkety. ale sú LACNÉ!! a to zaujíma slovač v prvom rade.