Ručenie majetkom živnosť

bingham

bibi...myslim ze napisat vsetko na manzela...by nebol moc dobry napad...a vziadnom pripade naopak :D...takze jedine...na rodicov...

bibi123

:O)))) po precitani som si myslela, ze to je tema na rozosmiatie citatela... ale ak si to myslela vazne, tak rucis len svojim majetkom-tym, ktory vlastnis, nie majetkom rodicov, ktori ziju, aj ked mas u nich trvaly pobyt. Ak si zoberies priatela za manzela, staci podat na sud navrh o zruseni bezpodieloveho spoluvlastnictva a pisat vsetko na neho, vtedy by ste o nic neprisli, ak by Ti podnikanie krachlo.. pripadne pisat vsetok majetok na rodica, ak by Ti nahodou krachlo manzelstvo, aby si neskoncila pod mostom...

jajka001_

urcite nie. idem to popozerat ale v zivote som nepocula ze by rodicia museli platit dlhy za svoje podnikajuce deti - nedava to zmysel.

Chloe42

No na nete som sa docitala ze s aruci majetkom vlastnym alebo rodiny... Nerada by som bola aby rodicia prisli o strechu nad hlavou... Aj ked som si ista, ze ziadny krach nesposocbim, chcem len internetovy obchod s bizuteriou :-)