Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zrkadlovka

Príspevok v téme: zrkadlovka
system

caute, planujem si kupit fotoaparat zrkadlovku. Je to dost velka investicia, nato ze studujem. zrkadlovku som nikdy nemal, ale fotografovanie ma celkom bavi, chcel by som sa naucit fotit. ale je tu problem vzhladom na to ze je to dost velka investicia ( i ked si planujem kupit len najnizsiu radu ) pre studenta myslim ze 500 € je dost. samozrejme rodicia s tym moc nesuhlasia, ich nazor je ze radsej nejaky ultrazoom do 300 € ked uz fotoaparat. vraj ze i ked si kupim fotak tak naco mi je co budem fotit ked na dovolenky nechodim a pod. a ze radsej mam ist v lete niekde na dovolenku. ... ako isiel by som ale sam ?kamosi prachy nemaju alebo pchaju do ponozky :D a do leta este kopec casu.. ... mam teda dilemu a niesom na 100% rozhodnuty, viem ze sa tie peniaze daju aj inac vyuzit.

planujem si kupit canon EOS 1100 D so setakom 18- 55 mm IS

preto sa chcem poradit, aky je vas nazor ? oplati sa to ? alebo sa nato vykaslat. ja si myslim ze ak ma to bavi tak kedy by som sa do toho mal pustit ked nie teraz ? v 30 tke ? mna len nebavi vkuse sediet za kompom, preto hladam nieco nove co by ma bavilo.

ocenim nejake rady, ci uz technicke alebo len vas nazor.
dakujem :)

zewa

pokial planujes v buducnosti do toho vrazit vacsie peniaze, tak si kup lacnejsi Canon a neskor mozes objektivy pouzit aj na ten drahsi. Pokial to chces len ako zabavku miesto chodenia na futbal, tak je jedno, co si kupis. Mozno by som ti poradila aj toto: ak nebudes ten fotak vyuzivat profesionalne, tak toto je skvela volba
www.ephoto.sk ten G12 mam na mysli ;)

bingham

Jankaaa...tiez mi je to velmi luto...musela si byt dost smutna...ale tak hadam este...co to...pofotis....ked bude novy fotacik :)

system

jankaaa: to mi je luto :( nedal sa opravit ?

mia dakujem, ephoto mam uz skoro cele precitane :D (obrazne povedane) :D
uz som rozmyslal nad vela variaciami, napr sony NEX 3, nikon J 1.

no okruh som znizil ze bud EOS 1100D alebo profi kompakt canon G12.
ku kompaktu netreba objektivi, je lahsi a v rychlosti sa da cvakat aj na automatike ale aj manualne. ach... :(
teraz je tolko moznosti ze sa bezny clovek len tazko rozhoduje...

Mia_11

system dávam ti tu linky aby si sa podozvedal o tom viacej, nebudem ti to tu vypisovať 2 krát, na začiatok ti to bohate stačí,je to super cena,naučíš sa na nom tie najzakladnejšie veci čo potrebuješ, stiahni si niekde na nete aj príručku alebo knihu o nom (ušetríš peniažky a kupiš si kartu do fotaku) a postupne sa budeš do toho dostávať a prax ťa sama naučí :)
takže:
www.ephoto.sk

tu je to presne a jasne o nom popísané :)
a tento druhý link máš porovnania cien na internetových stránkach,a to sa naozaj vyplatí :)

digitalne-fotoaparaty.heureka.sk

jankaaaaaaaaa

mne rodicia kupili fotak, nie zrkadlovku, lebo vtedy zrkadlovky este neboli. ten moj stal 10 000sk. tesila som sa z neho, fotila som, bavilo ma to strasne, niekedy som cely den presedela nad fotkami a hrala som sa na pc s farbami a kontrastom... asi po pol roku som sa smykla na schodoch s fotakom v ruke. zlomil sa objektiv.. a bolo po foteni a po 10000sk.. od vtedy mam problem zobrat fotak do ruk.

martinmlm

A nenapadlo ti : tie prachy čo máš dať ako akontáciu a zvyšok na splátky, a budeš mať nie canon ale ďalekonosné delo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zrkadlovka - Fórum - ZDRAVIE.sk