Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Green Peel

A ja

Ja nedám dopustiť na TCA peeling a za tú sumu absolvujem všetky 3 sedenia a ešte mi dvacka ostane a je to u lekára.Efekt bol vždy a u každého komu som to poradila výborný.

simona l

Ahoj ja som akurát tri dni po peelingu a omnoho lepšiu plet mam ako peed tym tiez som mala jazvy po akné ide ajo to v akom stave mas plet ked su jazvy väčšie treba aspon dva zakroky aj ked to je drahe ale účinné

JanaČ.

Ja som bola na tom trikrát - flaky po vyrazkach mi zmizli, co som rada, lebo mi nezaberali ani kremy s kyselinami ovocnymi. Je to velmi drahy zakrok, to je pravda, na problematicku plet treba zajst viackrat, ale tiez sa priznam, ze som myslela, ze to bude \"zazrak\".. Na chemicky nejdem z toho dovodu, ze je velmi drasticky a bojim sa, ze by mi to plet spalilo, preto som sa rozhodla dat Green. V skratke, zazrak to nie je, ale pri mojej problematickej pleti mi pomohol najviac, ako cokolvek ine, co som do 25.tich rokov skusila. Tvar mam problematicku stale, ale aspon nie taku flakatu - tolko môj názor. Držím palce, aby zabralo ;)

suen

Aj ja som vyskusala green peel uz, myslela som ze ked mam skoro nic jazvy ze mi to vyhladi alebo aspom napne plet ktora bude ukazkova. Moja rada, zober 200E a kup si nieco pekne co nebudes lutovat. Tu ti mozem povedat ze budes na milion % lutovat.

muc

preco by to bolo ucinnejsie nez chem. peeling? ucinok je ten isty, iba v aplikovanej latke je rozdiel. a samozrejme v cene :D

eny33

Ahojte,prave som absolvovala green peel.Uz som sa zosupala a plet mala byt ukazkova.Je tyzden po. Kozmeticka mi to opisovala s velkym nadsenim, ze vsetky zakaznicky su velmi spokojne,plet sa krasne vyhladila, zmizli drobne nedostatky atd. Ja mam po 30tke a stale problematicku plet,tak som bola vo velkom ocakavani.Ale som sklamana.Ano, mierne to plet vyhladilo, ale fleky po vyrazkach to neodstranilo, ani pory sa az tak nestiahli.Pripada mi to ako po beznom pilingu a dobrej stahujucej maske, ale nic viac. Keby to nestalo 160 eur, tak ma to netrapi, ale ta cena je strasne vysoka a ja lutujem ze som za to vyhodila tolke peniaze:(( Tolko moja skusenost.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Green Peel - Fórum - ZDRAVIE.sk