som tehotna, co teraz?

Príspevok v téme: som tehotna, co teraz?
:(

Bojimsa ze som tehotna... Ak hej ako to vysvetlit doma? Ved ledva vediaze mam priatela, a su v tom ze som este panna.Je to moj prvy chlapec a donedavna o nom ani nevedeli.Sme spolu len 3 mesiace - asi zlyhala ochrana, mam hroze krce a je mi na zvracanie :( Bojim sa. Mam sice 20 no som na vysokej... a priatel tiez studuje... co teraz? boze poradte co im mam povedat, co so skolou? mna ta skola bavi... co dajej? mam strach...

:(

nie test som si nerobila, este som nemala dostat, no je mi dost blbo, kruti sa mi hlava a je mi na vracanie, no nevracala som, a nie je to rano no najcastejsie poobede potom co nieco robim, pouzivame prezervativ, neviem chlapec mi tvrdi, ze nebol poskodeny no mam strach koli tomu ako divne sa citim posledne dni - cca tyzden

zuky

V tvojej situácii som sa ocitla pred 15 rokmi.Rozhodla som sa pre dieťa a pre rodinu. Školu som nedokončila, ale doteraz som to ešte neoľutovala. Mám krásnu, šikovnú 15 ročnú dcéru a skvelého manžela. Na tvojom mieste by som sa nestresovala, možno ide iba o planý poplach a ak predsa, škola sa dá dokončiť aj s dieťaťom. Vyžaduje to síce viacej obetavosti, ale o to krajší je potom výsledok.

samotqa

preco si myslis, ze si tehotna? robila si si test? meskaju ti kramy? kolko? kedy sa stala "nehoda"? aku oxranu ste pouzili?