kokteily

HERBALIFE 1

ahojte ponukam produkty znacky herbalife aj koktaily ktore tu spominate ako nahradu stravy..... info na 4miso8@azet.sk

xdanielax

marushka123 - ano ten cokoladovy som mala. Ale urcite si chod pozriet aj do lekarne, nech nemusis objednavat, stretla som sa, ze mi v /kamennom/ obchode s doplnkami dali nejake vzorky zdarma, ale neviem ci to takto funguje v lekarni. Mozno by potom bolo vhodnejsie ist do nejakeho takeho obchodu s doplnkami vyzivy a spytat sa.

maruska123

no tak je mi jasne, ze uplne granko to nie je, ale pokym to nie je vyslovene nechutne :D.......no asi nejaky skusim..pojdem pokukat do lekarne...nevies, ci od takychto vyrobkov existuje aj nieco take ako vzorky?

a pozeram, ze ten ultra loss shake ma aj prichut tmava cokolada-ten si mala?

xdanielax

marushka123 - tak odstranili mi odkaz, ale ked si vyhlads v gugli "biotech - ultra loss shake" tak ti to hned vyhodi link na ten obchod, a tam je aj viacero inych produktov.

xdanielax

marushka123 - tak uplne granko to nebolo, lebo ved nejake nahradne sladidla to ma, atd, ale chutilo mi to fajn - aj vo vode. a v mlieku uplne super by som povedala :)

maruska123

xdaniela no za 12 ecok, to je v pohode..ja vobec nemam prehlad o tom, kolko stoja...chcela by som nejaky cokoladovy, ktory by sa chutou podobal granku :DDDD existuje vobec taky?? lebo hovorim, uz davno som mala jeden cokoladovy, ale to nemalo s cokoladou nic spolocne a strasne ma z toho napinalo...tak preto sa pytam, aby som si to nekupila a potom nevyhodila do kosa

xdanielax

marushka123 - no skusala som hladat, ale okrem toho, ze to je prirodny produkt som nic konkretne neobjavila, mozno, skus pozriet v tej lekarni, lebo ja myslim, ze je to celkom dolezite.
Zhodou okolnosti som sa aj ja dnes pristavila v lekarni pri policke s takymito napojmi, ale mali cenu okolo 12e, co sa mi zda primerane. Tento, co si tu zverejnila, sa mi zda drahy velmi - a nemyslim si, ze by obsahoval nejake zazraky. Podobne kokteily najdes na hociktorej stranke s doplnkami vyzivy. Napr. -odkaz odstránený- v sekcii "nahrada jedla". Ale to je len priklad, tych stranok je ozaj vela. Ja som mala ten "ultra loss shake" od Biotechu a je chutny.