Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menstruacia pocas uzivania HAK

jankaaaaaaaaa

minule bolo v tv, ze vypadavanie vlasov casto suvisi s problemami so zrakom - hyperopia a myopia. ak teda oko nieje spravne korigovane dioptriou, dochadza k neprimeranemu namahaniu oka a to nejako vplyva na vypadavanie vlasov.. ze uz bezne aj kozny lekari posielaju pacientov na vysetrenie oci

jankaaaaaaaaa

pravda.. a este ked tu vidim tie "reklamy" na zazracne diagnosticke a liecebne pristroje "z jednej kvapky krvi" tak mi z toho vlasy dupkom stavaju. ze niekto na take nieco vobec naleti a este zato zaplati nehorazne peniaze

Laurina22

No,pisem pracu do skoly o SIDS,ale tusim to zmenim na rizika HAK a budem pokusny kralik:-)Opisem sama seba,testnem sa:-)))

tpch

Ja vobec nie som proti doplnkom, mne sa nepaci jeho fanatizmus. Dealeri su ina zalezitost, ale plati jedno-ked je clovek hlupy, ze na to naleti, dobre mu tak, aspon sa pouci.

jankaaaaaaaaa

tpch : je mi jasne ze to nieje zazrak, ale apson teraz po vysadeni hak som chcela napomoct telu ked dochadza k tomu "chaosu" s hormonami
mne rng az tak nevadi, aj ked je pravda, ze to niekedy dost prehana so svojimi zazracnymi doplnkami. ale zase je to o dost lepsie ako ked tu pridu nejaki dileri ("napiste mi mail") so zazracnymi aloe vera gelmi alebo inymi blbostami - "napiste mi mail", ktore dokazu vyliecit uuuuplne vsetko na svete a ma to len jediny hacik, ze to stji majland

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menstruacia pocas uzivania HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk