Menstruacia pocas uzivania HAK

Laurina22

Ja som ju uz raz vysadila,bolo mi lepsie a ovela ale bola som neskutocne vyhadzana.Otrasne.Krupica po celej tvari.

Ale potom som zacala krvacat dva krat mesacne tak lekar povedal,ze ju musim opat zacat brat.

Nie,aby liecil pricinu,on nasadil HAK aby bol pokoj.

Maoam

pozri si pribalovy letak, depresie, uzkosti, panicke ataky, kvasinky, ine zapaly posvy, bolesti prsnikov, naduvanie, zadrziavanie vody, agresie, vsetko tam mas urcite vypisane

tato HAK je silna, ale strasne popularna, lebo sa hodi na dlhy cyklus bez pauz ale ma vela negativnych vedlajsich ucinkov

no moja kamaratka sa z veselej, silnej a vyrovnanej baby za par mesiacov zmenila na labilnu trosku, ked ju vysadila, do par mesiacov sa dala uplne dokopy, schudla, znormalnela a je opät ako predtym

nespravna HAK vie zo zeny urobit monstrum a opak toho co byvala kedysi

Laurina22

No vsak moj byvaly gynekolog vsetko co mi dal bolo zle tak sa necudujem ze toto nie je ziadna vyhra...:-/

Vies co,ja to vazne asi vysadim,a este jedna vec,neskutocne ma z nej bolia prsia.

Maoam

moja dobra kamoska ju brala par rokov, +5kg, depky, hocikedy sa rozplakala, ked brala antibiotika, napriek tomu ze tato HAK vraj stencuje sliznicu, ona stale krvacala, bola niekedy aj agresivna, casto unavena

presla na Yadine a je ako vymenena, proste Jeanine jej nesadla vobec a pocula som to casto

Maoam

a aby som ta este viac podporila vo vysadeni, dost spusta depresie a panicke stavy, je to zla HAK, jedna z najhorsich