Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tatry-relax,ubytovanie-tipy

Príspevok v téme: Tatry-relax,ubytovanie-tipy
Felix89

Ahojte.
Ešte som nebol nikdy v našich Tatrách. Rozmýšľal som nad nejakým pobytom, ubytovaním, relaxom v Tatrách s mojou priateľkou. Tak na 2-3 noci, hotel, privát, wellness, to je jedno- nevyznám sa. Proste byť tam spolu, oddychovať, relaxovať, spoznať Tatry.

Máte nejaké tipy, miesta, kde ste boli vy? Za každú radu budem vďačný.

krtko-lampa

Skus pohladat na SuperUbytovanieNaSlovensku.sk , tam je kopec vyletov aj ubytovani za dobre ceny. Ja som si tam nasiel.

jankaaaaaaaaa

ale zas neviem ako je to teraz v tatrach ked uz skoncila letna sezona. v zinej su turisticke chodniky vacsinou zatvorene..
ked chces relax, wellnes, zabavu, chodte do aquacity poprad, alebo do lipt. mikulasa.. alebo tak.

jajka001_

da sa tam aj opijat a sexovat, co len chces :DD
kup turisticku mapu a obehaj co stihnes
vyvezte sa lanovkou na lomničák

jankaaaaaaaaa

no ver tomu ze ta turistika a vyhlady, su na nezaplatenie. to je to najviac co mozes v tatrach robit. ked chces len vylihovat na izbe a chodit do wellnes, tak zajdi do kupelov alebo tak niekde.

Felix89

A čo sa dá vlastne okrem "váľania sa na izbe" a turistiky v tatrách robiť? Nech to má aj nejaký význam...keby som tam už bol...

jankaaaaaaaaa

alebo sa ubytovat niekde v tatranskej polianke a len tak si vyslapat ten kopec, pokochat sa a ist s5 do hotela

jankaaaaaaaaa

alebo da sa tam vyviest aj "taxikom" ale ten stoji asi 20e? alebo na bicykli. ale fakt ten pohlad je na nezaplatenie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tatry-relax,ubytovanie-tipy - Fórum - ZDRAVIE.sk