Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tatry-relax,ubytovanie-tipy

Príspevok v téme: Tatry-relax,ubytovanie-tipy
Felix89

Ahojte.
Ešte som nebol nikdy v našich Tatrách. Rozmýšľal som nad nejakým pobytom, ubytovaním, relaxom v Tatrách s mojou priateľkou. Tak na 2-3 noci, hotel, privát, wellness, to je jedno- nevyznám sa. Proste byť tam spolu, oddychovať, relaxovať, spoznať Tatry.

Máte nejaké tipy, miesta, kde ste boli vy? Za každú radu budem vďačný.

krtko-lampa

Skus pohladat na SuperUbytovanieNaSlovensku.sk , tam je kopec vyletov aj ubytovani za dobre ceny. Ja som si tam nasiel.

jankaaaaaaaaa

ale zas neviem ako je to teraz v tatrach ked uz skoncila letna sezona. v zinej su turisticke chodniky vacsinou zatvorene..
ked chces relax, wellnes, zabavu, chodte do aquacity poprad, alebo do lipt. mikulasa.. alebo tak.

jajka001_

da sa tam aj opijat a sexovat, co len chces :DD
kup turisticku mapu a obehaj co stihnes
vyvezte sa lanovkou na lomničák

jankaaaaaaaaa

no ver tomu ze ta turistika a vyhlady, su na nezaplatenie. to je to najviac co mozes v tatrach robit. ked chces len vylihovat na izbe a chodit do wellnes, tak zajdi do kupelov alebo tak niekde.

Felix89

A čo sa dá vlastne okrem "váľania sa na izbe" a turistiky v tatrách robiť? Nech to má aj nejaký význam...keby som tam už bol...

jankaaaaaaaaa

alebo sa ubytovat niekde v tatranskej polianke a len tak si vyslapat ten kopec, pokochat sa a ist s5 do hotela

jankaaaaaaaaa

alebo da sa tam vyviest aj "taxikom" ale ten stoji asi 20e? alebo na bicykli. ale fakt ten pohlad je na nezaplatenie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tatry-relax,ubytovanie-tipy - Fórum - ZDRAVIE.sk