Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka pri uchu

Príspevok v téme: Hrčka pri uchu
dejna91

mám silnú nádchu už druhý deň a dnes sa mi pred ľavým uchom spravila taká hrčka, je tvrdá, nehýbe sa, nebolí.. o čo môže ísť? a ešte dostala som ráno menzes, ale zrazu sa mi zastavil, čo mám urobiť aby som zas dostala? .. a pred 2 týždňami som mala zápal dých. ciest, kt. som prechodila.. áno viem, že sa to nemá, ale nemohla som byť doma, môže tá hrčka s tým súvisieť? dakujem vopred..

patka ded

Ahoj ja mam jeden problem nosim nausnice a spravila sa mi hrcka zo zaciatku mi vytekal hnis ale uz nastastie nie co mam robit?s coho to mam?

Iva Kovačova

mojej malinkej sa spravila hrčka pri uch jej robily zakrok,hojilo sa jej to super povedal lekar?..-teraz sa jej to vratilo naspet,neviem čo mam robit!hmmm...!

rory29

Podla mna by si to mohla mat navretu uzlinu. Mne sa vytvorila taka hrcka predtym ako som dostala hnisavu anginu. Vsetky uzliny som mala navrete, vykasliavala som hnis a mala som 40ky horucky. Pravdepodobne mas tiez v tele nejaku infekciu bakteriu a vtedy je prirodzene ze ti navru uzliny. Ale nie som doktorka mozem sa mylit, radsej chod rano k doktorke

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka pri uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk