Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzlinky na krku

Príspevok v téme: uzlinky na krku
anicka

dcerka ma na lavej strane krku uz mesiac a pol uzkinku ktora je vo velkosti hraska niekedy sa zvecsi inokedy zmensi nikdy vsak nie viac pred mesiacom prekonala zapal priedusiek a teraz je trosku nachladena snad by som este dodala ze jej idu zubky a ma aj zvyseny pocet leukocitov 13 lekar povedal ze je to u deti bezne viete my niekto poradit dakujem a vraj uzlinky trvaju dlhsie kym zmiznu ako samotna chproba poradte nejaky recept

ivka2

Ja ti tiez odporucam dat sa vysetrit aj na onkologii, oni ti odoberu vzorku z uzliny a daju na histologiu aby zistili ci nemas nador....viem ze mas strach ale lepsie teraz ako ked uz bude neskoro..teraz ak by aj tam nieco bolo tak sa to da liecit a vyliecit....kamoskin syn sa teraz lieci, a uz mu pomizli vsetky uzliny ale musi este paru mesiace brat liecbu(chemoterapiu).

dalila

Ahoj,ja mam tiez na pravej strane na krhu uzlinu,pri vysetreni zistili ze som prekonala mononukleozu a tiz toxoplazmozu.Tiez som mala zle pecenove testy.Lekarka povedala ze sa to ma sledovat ci sa nezvacsuje,alebo ci sa neobjavia dalsie.Teraz som neprekonala ziadnu chorobu,teda aspon ja o tom neviem.Zacala som sa zle citit,bola som na masazi a maser mi nasiel pod pazuchami a na pravych rebrach dalsie uzliny.Tak teraz tiez neviem co robit.A este k tomu, mam uz vyse roka zvysenu teplotu 37-37,2 a nevedia z coho.Poradi mi niekto?Lekarka na hematologii mi odporucila ,aby som si dala zobrat vzorku z kostnej drene,ale to som odmietla.Neviem ci som urobila dobre,ale mala som strach.

kuki

ja som mala tiez na krku uzliny, dlho po chripke. tak som sa na to postazovala mame, a ona ze pri mononukleoze sa robia takto uzliny, ale doktorka urcila diagnozu ze mam zapal priedusiek. to bolo asi pred rokom v aprili. v lete som isla ku gynekologicke na kazdorocne testy a samozrejme pecenove mi vysli uplne zle. poslala ma k obvodnej, nech zistime povod. a po krvnom vysetreni mi naozaj vyslo, ze som v aprili prekonala mononukleozu. takze ja len tak, uzliny su aj pri mononukleoze :-)

silvias

PYRANA je to normálne ak prekonáš chrípku angínu a podobne,ale ak to máš stále neustále a nie si chorá už to nie je dobre.Viem,že to môže byť veľmi nebezpečné preto to treba liečiť!!!

pyrana

Ja mam uz asi 2 roky tiez na krku take dve male hrcky vo velkosti hrasku, mne vsetci doktori, kedze ich mam v rodine neurekom, povedali, ze je to normalne, najma po prekonani chripky, zapalu priedusiek, anginy a pod.Ale pre tvoje kludne svedomie chodite s dcerkou na nejake vysetrenie.

silvias

Dobrý den!!
Z uzlinami to nie je sranada,ale teraz sú už dostupné lieky a kvapky na vyliečenie odporučujem LYMPHOMYOSOT sú to kvapky a dobre zaberajúúúú!!!

martin888

Ahoj, ja mam 16 rokov a mam na pravej strane mam zvacsenu uzlinu ale od 4 rokov, [podla mna je to normalne a nemusis sa nicoho obavat, ak jej to nerobi ziadne problemi tak je to dobre a neobavaj sa a ja to mam zvacsene stale aj ked som zdravy aj ked som chory uz som stim bol aj na vysetreiach lebo som sa bal, ale je to absolune normalne ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzlinky na krku - Fórum - ZDRAVIE.sk