Moze uzivanie antibiotik sposobit meskanie menzesu?

Nikoll765

ahojte. Mám 19r., od vysadenia ant. mam nepravidelny cyklus. Najneskor mi vsak vzdy prisiel na 33. deň. S priatelom som mala pohl.styk len s kondómom. 4 a 5 den menstruacie som uzila ant. Belara ale dalej som s uzivanim nepokracovala pretoze mi bolo z nej nevolno. asi na 3 krat som brala antibiotika Ospen 1500. dnes je to 33 den a Ms nikde. Myslíte že to mohli sposobit ATB a ant. ? ďakujem

domovica

može aj, zmena prostredia,aj stres- nemusíš mať presne ako hodinky.
Od cca 21-31, niekomu vynecha aj jeden mesiac nič sa nedeje.
Domorodci, v minulosti skoro nemenstruovali.Niekto nema aj 3 mesiace, a potom nabehne.

domovica

može aj, zmena prostredia,aj stres- nemusíš mať presne ako hodinky.
Od cca 21-31, niekomu vynecha aj jeden mesiac nič sa nedeje.
Domorodci, v minulosti skoro nemenstruovali.Niekto nema aj 3 mesiace, a potom nabehne.

Dukatka

Ahojte, chcela by som sa spytat či mozu mat antibiotika(V PNC, entizol), vplyv na meškanie menštruácie. Antibiotika som brala skoro od začiatku poslednej menštruacie, včera som mala dostat ďalšiu, no zatial nič, preto by som sa chcela opytat či to moze byt spôsobené tym, dakujem

ebi7777

:O :O :O
hrôza zuzik, splodiť dieťa počas užívanie liekov???? hrozí poškodenie plodu, však to dospelý človek, ZRELÝ človek na rodičovstvo musí vedieť!!!!! HRôZA

odpovedam

zuzik, preboha. tehotna zena nesmie uzivat ziadne lieky, predovsetkym prvy trimester je velmi prisny v tomto. hadam nechcete mat poskodeny plod a nebodaj chore dieta. Doliecte sa, posilnite imunitu po brani antibiotik a potom, ked uz budete obaja ok, berte lieky. Hadam uz nie si tehotna :-/

zuzik12345

ahojte,prosim vas o nazor ci odbornu radu.Spolu s manzelom berieme momentalne antibiotika na anginu,zaroven sa pokusame spoldit potomka,,,,,je to problem,alebo radsej pockat kym doberieme lieky? Dakujem Vam