Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

freatfun

Petulienka zakrok sa robi v lokalnej anestezii. Takze je v podstate bez bolesti. Je zbytocne aby pri takomto zakroku clovek musel ist do celkovej anestezy. Prevadza sa to tak, ze najskor sa z jednej casti hlavy, kde je dostatok vlasov odoberu nejake vlasove folikuly a nasledne ich potom vkladaju tam kde chybaju. Mne touto metodou robili transplantacii v Centre plastickej a estetickej chirurgie. Osobne vidim vyhody v tom, ze po zakroku neostanu na hlave ziadne jazvy a najma ze som po zakroku nemusel chodit s bandazami a s obvazmi na hlave ;)

petulienka12

Tiborrrr ďakujem ti, že si sa mi ozval. Presne to ma zaujíma ako ten samotný zákrok prebieha. Či sa musí podstupovať v celkovej anestézii alebo ako to je pri takejto transplantácii? Prepáč, že sa pýtam takéto otázky, ktoré sú pre teba teraz už možno banálne ale o transplantácii neviem dokopy nič, preto by som bola rada keby si mi pomohol :)

Tiborrrr

ako to myslis, ze ako to prebieha? No pred samotnym zakrokom je potrebne absolvovat konzultaciu na ktorej doktorka zhodnoti aka je kvalita vlasov a ci vobec sa oplati aby clovek transplantaciu vlasov podstupil, lebo nie kazdy je vhodny adept a kazdy jeden clovek sa musi posudzovat zvlast :) ci skor ta zaujima ako prebieha samotny zakrok? ze ako sa tie vlasy vkladaju?

petulienka12

Viete mi povedať ako ten to zákrok vôbec prebieha? Snažím sa môjho manžela nahovoriť na transplantáciu vlasov, lebo za posledné roky sa mi zdá, že mu veľmi zredli vlasy a vidieť na ňom, že ho to mrzí. Začal nosiť čiapky, šiltovky a je nesvoj keď niekam prídeme a má si to dať dolu z hlavy preto by som mu chcela pomôcť. Len má strach z toho, čo vlastne ho čaká :(

vladkousko

Peter tak to je fajn správa, že si vhodný na tento zákrok. Je dobré, že zapracujú na tom aby si nemal nejaké depresie alebo niečo skrz vlasy ;) lepšie akoby ti oznámili, že nie si vhodný si myslím. Tak už len zvládnuť samotnú transplantáciu a potom čakať na to kým vlasy začnú rásť

freatfun

Anonym ako povies je to na tebe ci sa chces orientovat podla ceny. Ono nejde tak ani o vybavenie ako o skusenosti lekara alebo lekarky, ktora ma cely zakrok pod palcom, takze tam je rozdiel najma medzi klinikami ;)

anonym40

Ahojte, vdaka za reakciu. Samozrejme, ze ta cena nie je to najdolezitejsie, ale urcite to robi svoju vahu. A podla mna je kvalita viac menej rovnaka, pretoze technologia + mozno aj pristroje rovnake su. Celkovo klinika vyzera byt na vysokej urovni a len som sa chcel spytat vas na tomto fore, ci s nou mate skusenosti? Ale vidim, ze asi nie.

Peter214

vladko necuvol som uz mam konzultaciu v Centre plastickej a estetickej chirurgie za sebou, zaciatkom tyzdna som tam bol len som nemal nejako cas potom sa ti ozvat ze co... No doktorka povedala, ze nie som strateny pripad a ze v mojom pripade by bola skoda keby som do toho nesiel... tak ideme na to naco to zbytocne komplikovat a predlzovat ;)

vladkousko

Peter nejako ostalo ticho s tebou, bol si na tej konzultácii či si z toho nejako cúvol? očakával som že sa ozveš ako si pokročil čo je s tebou čo si sa na konzultácii dozvedel a ty nejako ništ.
Anonym nenechaj sa zmiasť cenou prosím ťa. Riadiť sa cenou pri takomto pomerne dosť dôležitom zákroku je z môjho pohľadu celkom risk

freatfun

Anonym nechcem sa ta nejako dotknut alebo nieco podobne len by si si mal uvedomit ze pri takomto zakroku nie je vobec vhodne zameriavat sa na nejake akcie alebo na nejake najnizsie ceny celkovo, nemusi to dopadnut dobre, pretoze tie ceny su nizke vacsinou na ukon niecoho a myslim ze to je potrebne si uvedomit

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Transplantácia vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk