Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

martin222

Vlado ved aj ja som sa rozhodoval velmi dlhy cas. Ale hovorim si, radsej dam peniaze do tohto, nez do nejakych vodiciek a liekov, ktore aj tak nefunguju a maju este aj bohvieake vedlajsie ucinky...Tak som sa nakoniec k tomu dokopal. Je fajn vidiet, ze aj ludia, ako ty, co to uz podstupili, by do toho isli znova.
Tiez som dlho hladal vhodnu kliniku - sposobom, ze som sa hlavne pytal par znamych, kde boli a ci boli spokojni. Najviac z nich, a aj vela ludi na roznych forach, odporucali Kosice, tak som sa tiez rozhodol pre ne. Z osobneho stretnutia som mal navyse velmi dobry dojem, tak snad je moje rozhodnutie spravne, Teraz mi uz zostava len vyckat na zakrok :))

vladkousko

Martin, to mi môžeš veriť, že nebudeš. Ja som po tomto zákroku už niečo vyše roka. Trvalo mi nejakú tú dobu kým som si povedal, že do toho idem. Ale to rozhodnutie neľutujem a ani výber kliniky. Prácu odviedli skvelú. Keby mám ešte raz premýšľať nad tým, či ísť či neísť, tak už by som nad tým asi ani nedúmal a bez váhania by som išiel :)

martin222

Dakujem pekne za povzbudive komentare :)) Je super vidiet, ze mate s klinikou dobre skusenosti. Presne taketo relevantne nazory potrebujem vediet pred samotnym zakrokom. Aj ked, ako hovorim, uz z konzultacie s doktorkou Nestorovou som mal velmi dobry dojem. Teraz mi uz zostava iba vyckat do zakroku :)
Vladko diky za koment, okolie asi fakt uz potom riesit nebudem. Ty si aky cas po zakroku, ak sa smiem spytat? Podla toho, co hovoris, si asi spokojny :)

petulienka12

Teším sa keď čítam vaše komentáre. My sme boli už na konzultácii na klinike. Manžel tam nechcel ísť sám, tak som išla s ním. Už len čaká, kedy príde deň zákroku. Povedal, že už normálne si predstavuje, že bude mať vlasy ako mal za mládi. Mal krásne vlasy, asi aj to pomohlo aby som sa do neho zaľúbila, ale aj keď o ne dosť prišiel, aj tak zaľubenie ostalo :) :) :) Ale bude to lepšie, verím v to.

vladkousko

Martin, keď budeš mať po transplantácii ani ťa nenapadne ako vyzeráš teraz, ale budeš mať pred očami to ako budeš vyzerať, keď vlasy začnú rásť. U mňa to tak bolo. Neriešil som potom po zákroku už vôbec okolie, kto čo hovorí, vedel som, že som urobil veľký krok k tomu aby som sa zbavil toho, čo ma trápi a nezaujímalo ma nič len výsledok ;)

linduss84

Martin to ako budes vyzerat tie prve dni, to absolutne nie je podstatne, ked si uvedomis, ze aka buducnost ta caka dalej. Ze za nejaky cas vlasky budu. :) Ano, je fajn. Ja som rada, ze sme dostali tip zrovna na tuto kliniku a lekarku. Neviem kde by sme lepsie pochodili. Peniaze nie su z mojho pohladu nejake dolezite v tomto smere. Vysledok je to, co je najdolezitejsie. Verim, ze to bude fajn. ;)

martin222

Dakujem za reakciu linduss84 :)
Osobne som sa hlavne rozhodoval pre kliniku s dobrym pristupom lekara. Je mi uz jedno, ci zaplatim o par eur viac alebo menej. Doktorku Nestorovu som videl pred casom aj v Telerane a presne som mal z nej pocit, ze ju praca bavi, ako pises aj ty. Je super, ze tvoj manzel mal dobru skusenost, snad budem na tom po case rovnako. Aj ked, trosku sa obavam, ako budem vyzerat tie dni kratko po zakroku, ale snad to nejako vydrzim :))

linduss84

Martin myslim, ze si sa rozhodol dobre, my sme toto s manzelom absolvovali rok dozadu. Tiez sme museli z BA cestovat do Kosic, ale neodradilo nas to. Manzela trapili vlasy uz velmi dlho, nestastny bol z toho ako rychlo mu redli a mna trapil pohlad na neho. Tak sme riesili kam ist za kym, dostala som potom od znamej kontakt do Centra plastickej a estetickej chirurgie, isli sme tam na konzultaciu, avsak este manzel mal trosku obavy. A ked sme z tade po konzultacii odchadzali tak len hovori, ze nevedel z coho mal strach, ked sme tam isli. Prebehlo to v pohodke, lekarka velmi mila a najma je vidiet, ze vie, co robi a ze ju praca bavi :) Termin na zakrok dostal do dvoch tyzdnov a zvladol to super a podstatne je, ze vlasy rastu! :)

martin222

Ahojte, takze vcera som bol na vstupnej konzultacii a nic strasne to nebolo, ako som sa obaval :) Trvalo to asi 20 minut, dozvedel som sa, ze vhodny typ som, dokonca vraj mam velmi dobru kvalitu vlasov, o com som uprimne dost pochyboval..Kazdopadne, vysledok je, ze som sa podujal na zakrok. Este neviem sice kedy, ale pravdepodobne v rozmedzi mesiaca - dvoch, podla volneho terminu. Inak doktorka Nestorova velmi mila a ochotna, odpovedala na vsetky moje mozne aj nemozne otazky, takze zatial spokojnost :)

martin222

Dakujem za podporu Ewula. Zistoval som aj u znamych a nakoniec som sa prihlasil na vstupnu konzultaciu do Kosic. Uvidim, ako to bude prebiehat a hlavne zistim, ci som vobec na zakrok vhodny typ. Buduci tyzden by som mal mat konzultaciu a nasledne dam vediet :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Transplantácia vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk