Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

Tiborrrrr

ja som bol v kosiciach a necakal som dlho na termin, takze toho sa bat nemusis. A hlavne pokial budes vsetko spochybnovat a neskusit to tak nezistis ci by ti to pomohlo ci nie. Ja som rad, ze som do toho siel :-)

mramor44

ja som bol na zakroku v oktobri minuleho roku a zatial to vyzera tak ze dalsia transplantacia nebude u mna potrebna pretoze stepy sa prijali velmi dobre, takze ja vam to mozem len odporucat

oskarpol

a to kde bol? ja sa tiez obavam toho ze by to takto mohlo dopadnut preto si zistujem ci sa to oplati ale zatial mam pocit ze ano a ze by som do toho mohol ist

Tiborrrrr

zistil som ako je to ked niet ake vlasy transplantovat a vraj sa to neda, oni musia mat nejake miesto skade by tie vlasy vzali inak to nejde :)

oskarpol

ked mna laka ta cena len neviem ci s tym ma niekto skusenosti, len sa toho aj trosku bojim, na slovensku sa ako dlho caka na termin?

Tiborrrrr

co ta laka na tom turecku? Ja by som do toho nesiel ani za svet!!! ja som spokojny ze som bol na slovensku a ze som nemal ziadne komplikacie a vsetko je fajn

MichalP

co si v turecku by som si toto veru robit nedal radsej investujem viac penazi do toho ale nech my to radsej spravia na slovensku