Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

Ewula

Martin222 môj priateľ tiež riešil túto dilemu asi dva roky dozadu a nakoniec sa rozhodol pre Košice. On je taký bojko, tiež sa dlho odhodlával, ale nakoniec sa rozkýval a musím povedať, že to stálo za to. Je z neho iný človek, totálne mu to zmenilo sebavedomie. Sám povedal, že keby sa mal rozhodnúť ešte raz, ide opäť do toho, ale s rozdielom, že o pár rokov skôr :)) Pred zákrokom ho jeho vzhľad totiž dosť trápil - mal veľké "kúty". Inak prístup kliniky bol stopercentný, bola som na zákroku s ním a som rada, že si vybral toto pracovisko. Zákrok mu robila doktorka Nestorová. Aj personál neskutočne milý a ľudský. Teraz sú to odvtedy už dva roky a aj keď mu na iných miestach vlasy mierne zredli, celkový dojem je stále super. Držím palce, daj vedieť, ako si sa rozhodol.

martin222

Ahojte, tiez sa v poslednej dobe venujem zistovaniu informacii o transplantacii vlasov. Precital som viacero diskusnych for, som viacmenej rozhodnuty zakrok metodou FUE absolvovat, kedze doplnky vyzivy, pripadne rozne "vodicky" v mojom pripade tiez neucinkovali. Cital som aj v tejto diskusii, ze viaceri z vas mate velmi dobre skusenosti s doktorkou Nestorovou z kosickej kliniky. Osobne sa rozhodujem medzi Centrom plastickej a estetickej chirurgie v KE a Folliclinic-om v PN. Celkom ma vsak nalomilo, ked som cital dobre recenzie aj na tomto fore na doktorku Nestorovu z Kosic. Aj ked som z Bratislavy, nerobilo by mi problem vycestovat na zakrok do KE. Vedeli by ste mi poradit, pre ktoru kliniku sa rozhodnut? Prioritne su pre mna profesionalita kliniky a pristup lekara. Pripajam aj foto, ak by niekto vedel fundovane poradit, s kolkymi stepmi mam predbezne ratat. Diky

petulienka12

Freatfun ty si nevieš predstaviť akú radosť si mi urobil. Nie som nejako zvyknutá byť bez mojej polovičky. A chcela by som po takomto zákroku byť pri ňom, takže budem len rada ak bude môcť ísť domov. Čoraz viac sa o transplantácii doma rozprávame, dúfam, že sme na dobrej ceste k tomu aby sme to už neriešili len v rovine pouvažujem o tom,.

freatfun

Petulienka uplne hned nie, po takej hodine. Ale v ten den este by sa ti domov vratil toho sa obavat nemusis. No bolesti nejake boli, ale dalo sa to zvladnut ved uz takych bolesti som zazit v zivote niekolko a toto bolo pohode, da sa to utlmit v pohode tabletkami, takze nejaky problem to nie je.

petulienka12

Freatfun to si ma potešil, že len v lokálnej, to v podstate hneď po zákroku bude môcť ísť domov, nie? Ty si pociťoval po zákroku aj nejaké bolesti alebo niečo také? Mám na mysli, že keď začala ustupovať ta anestézia :)

ondrej49

dany vodickami nie ale je dolezite osetrovat tie odberove miesta antibiotickou mastou.. po dobu priblizne piatich dni.. aby sa to v pohode zahojilo a nenastali nejake problemy.. a taktiez nie je vhodne si zmyvat hlavu hned po zakroku ale najskor po 48 hodinach.. aby tiez ta hlava mala cas na nejaku regeneraciu..

Dany158

Ďakujem za info. Chrasty nestrhávať, ok tomu rozumiem a je aj potrebná nejaká špeciálna starostlivosť o tie miesta z ktorých boli brané vlasy a kam boli vkladané? Netreba to ošetrovať nejakými vodičkami alebo niečím takým nech sa to dobre zhojí?

freatfun

Dany158 treba si aj po takomto zákroku v podstate aspoň trošku nejako oddýchnuť. Aj keď samozrejme, že stačí pár dní. Priemer je tak nejako tie tri až päť dní, kým sa človek normálne zaradí naspäť do spoločenského života a začne normálne fungovať, tak ako aj Ondrej podo mnou písal.

ondrej49

dany zalezi akym sposobom je transplantacia robena.. ak je to metodou ako opisovali aj nizsie.. tak zaclenenie do prace je pomerne rychle 3-5 dni.. v tomto je to trochu individualne.. avsak je dolezite ked sa zacnu robit chrasticky aby sa nestrhavali.. oni odpadnu samy ked nato pride spravny cas..

Dany158

Freatfun keďže sa to robí takýmto spôsobom, ktorý popisuješ, tak to znamená, že nie je potrebné ani nejaké šetrenie sa po takomto zákroku môže človek normálne fungovať nestane sa tým pádom, že by nejako vypadol z práce alebo tak, či?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Transplantácia vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk