Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

anonym40

Zdravim. Mate niekto skusenost s klinikou v Bratislave - Interklinik? Tam je cena 1820€ na 1000 vstepov, co robi cenu 1,82€ na 1 vstep. Inde je standard cena 3€ za 1 vstep. Bol tam uz niekto z vas?

Dakujem za odpoved.

Peter214

vladko dakujem ti za pomoc a za rady zatial som sa len nakontaktoval na tu kliniku co si mi pisal a uvidim ako sa to dalej bude vyvijat mal by som tam buduci tyzden zajst za doktorkou Nestorovou, aby sa mi na vlasy pozrela ci nie som strateny pripad :) a ci sa s tym da ozaj nieco este urobit a co s tym dalej. Tak uvidim co mi potom tam povedia ako budem postupovat..
nonameee co sa tyka tvojej rady tak poviem ti ze uz mam toho za sebou mnoho a lieky nie su vobec na nic dobre....

vladkousko

Tak tesne po zákroku podstatné je hlavne aby si si nezmýval hneď vlasy, pretože sa to nesmie, ale tak s tým by ťa mali oboznámiť. Mne všetko lekárka v Centre plastickej a estetickej chirurgie pred zákrokom vysvetlila, čo ma čaká, aj ako to bude potom a čo môžem a nemôže a podobne. Tak nejako by to malo aj byť že všetko ti to lekári ozrejmia :)

Peter214

tak to je fajn. Potesilo ma ze kedze to nie je riesene skalpelom ze nie je potrebne na klinike zostavat. Ale ako to je co sa tyka starostlivosti o vlasy tesne po zakroku? Treba byt opatrny aby nejako tie transplantovane vlasy sa neposkodili?

tomino874

Durejova úspech transplantácie závisí od mnohých faktorov, preto je potrebné pred zákrokom podstúpiť konzultáciu, na ktorej lekár ti povie, či si vhodný adept na transplantáciu, skrz kvality vlasov a podobne. Mne práveže transplantácia pomohla :)

Durejova

Pokial nemas az extremny problem s vypadanim alebo s riedkymi vlasmi, tak ja osobne by som do transplantacie nesla. Rozpravala som sa s jednym koznym lekarom ohladom transplantacie a povedal mi ze na to bola jeho dcera a vraj cena vysoka a efekt nebol ziaden. Mala som tiez problem ze vlasy padali az tak ze som plakala skoro pri kazdom umyti. Objednala som sa na kliniku v Kosiciach a absolvovala som trikrat dracula terapy. Odoberu ti vlastnu krv a napichajú do casti pokozky kde su lise miesta. Ja som zatial spokojna, vidim uz male cierne bodky na hhlave vraj su to nove vlasy, takze sa velmi tesim. Dam vediet ako to pokracuje dalej. :)

pa3kko

Na klinike po takomto zakroku nie je nutne zostavat nejaku dobu. Po zakroku clovek moze ist normalne domov. Nie je tam nejaky dovod preco by si tam mal zostat. Ale potom je potrebne samozrejme absolvovat vsetky kontroly aby vsetko prebehlo ako ma :)

tomino874

Túto metódu mám za sebou tiež, je na nej ozaj super to, že to človeku nevezme kopu času - že to všetko prebehne celkom rýchlo a zotavovanie je tiež v pohode.Aj keď budeš mať po zákroku chrastičky na hlave, ale to je normálne, oni časom opadnú

vladkousko

Februári to bude rok, čo som sa na to dal a tento zákrok podstúpil. No čo sa týka samotnej metódy, keďže je oveľa šetrnejšia akoby ti to mali rezať skalpelom a podobne, tak ty nemusíš nejako zostávať na klinike ja neviem dajme tomu dva dni aby si sa zotavil. Tento zákrok je pomerne rýchly a nedržia ťa tam zbytočne dlho :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Transplantácia vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk