Transplantácia vlasov

Príspevok v téme: Transplantácia vlasov
lovedays

tak na úvod, koľko stojí taká transplantácia vlasov? mám záujem, hoc nemám nejako extra riedke vlasy, ale chcela by som si tým opticky znížiť čelo, ktoré mám až nápadito vysoké. Dá sa niečo také spraviť? úplne na vrchu čela, kde už začínajú moje vlasy, by sa preniesli vlasové transplantáty a vznikli by tam nové vlasy, tým by som opticky zakryla vysoké čelo?

sandrička567

neviete mi povedat od coho sa odvija cena transplantacie? ci je to podla poctu stepov alebo od cm alebo od coho?

roman304

michal mne tiez povedali nech si to pozriem co ma caka ale povedal som si ze radsej to vediet nechcem :D ale pozeral som fotky ako to vyzera po zakroku a sa mi to pozdavalo. Tibor, drzim palce

MichalP

chlapi pozeral som video o transplantácii vlasov, po pravde veľmi vábne to nevyzeralo, kým som si nepozrel to video bol som presvedčený, že to podstúpim a konečne sa mi zmení život, ale teraz neviem. Stojí ten výsledok za to?

roman304

akurat som po konzultacii a celkom sa mi to pozdava najma mily personal, este si sice musim chvilku pockat na termin ale uz teraz sa tesim na vysledok

Tiborrrrr

Prosim ta podaj info ako si bol spokojný s klinikou ja tam idem po dovolenke na transplantaciu vlasov tak som zvedavy na dojmy a spokojnost so zakrokom