Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po vyprati tekutym gelom farebne pradlo zapacha

bibi123

a preco neperiete s klasickym praskom? Ja periem persilom, k tomu dam asi 3 stamprliky silanu, vysusit na vzduch a pradlo vonia na kilomotre:O)))

pozri-

...este som si nevsimla aby pracka mala nejaky problem pri vyvarani-ale pri prani bielizne ktora sa niekedy zle rozlozi/nerovnomerne/ v bubne-je problem...
VTEDY S NOU HADZE...
ale ako som pisala zatial ziaden problem sme nemali za tie roky...

jankaaaaaaaaa

ak je pracka prazdna, tak bubon v nej velmi "lieta", s nalozenym pradlom sa bubon rovnomerne vytazuje. ale samozrejme ani vela pradla nieje vobec dobre riesenie
ale ked vam stale sluzi, tak ziadny problem

pozri-

...ja to robievam roky a este sme nemali ziaden problem ohladom luzisk a tak-ale viem ze ludia maju problemi z loziskami-ale skor koli tomu ze pretazia pracku...
...mozno ze to plati pre tie novsie tipy ktore uz maju jemnejsi mechanizmus...ale tak diky za radu-zide sa ked budem kupovat novu pracku-raz-AZ TA DOSLUZI/dufam ze ta bude sluzit este dlho-pretoze sa o nu staram ako keby bola nas clen rodiny-neviem si predstavit zit bez pracky/

jankaaaaaaaaa

to tiez, ale na prazdno bez pradla sa prat nema, teda bez zataze. je to napisane aj v kazdom jednom navode na pouzitie pre pracky.

pozri-

...ja to robievam velmi dlho a nic sa mi zatial nestalo...
a nie som jedina co to robi...a ked pisem na prazdno nemyslim tym bez vody-ale bez pradla...iba voda+2l octu a zapnem program ako keby som prala biele pradlo len ju dam na 90st.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po vyprati tekutym gelom farebne pradlo zapacha - Fórum - ZDRAVIE.sk