kolko krat si umyvate vlasy?? a kolkokrat do tyzdna??

zuzi74

Ja som tiez tak pochopila otazku ako julish...jessi sa predsa nepytala kolkokrat do tyzdna si vlasy umyvate.
Ak mas jemne vlasy doporucuje sa len raz nasamponovat a nie moc suchat.
A kadernickam by som velmi neverila, ved to je prave pre nich business ked si kupujete sampony a kondicionery ostosest. Ta moja mi tiez tvrdila, ze fenovanie neskodi vlasom. Vacsiu blbost som nepocula. Ked som si ich kedysi nefenovala a len 1x max. 2x do tyzdna umyla, tak sa mi nemastili. Taktiez caste cesanie kefou vlasy znehodnocuje a podporuje mastenie pokozky hlavy. Minule som bola v lekarni pozriet sampon proti masteniu vlasov, potrebovala som sa poradit a prve co sa ma lekarnicka spytala ako casto si ich umyvate....vraj sa mam snazit maximalne 2x do tyzdna. Niekto tu spominal cistu vodu na vlasy...o to sa aj ja snazim v poslednej dobe co najmenej pouzivat tie super kvalitne sampony...ked uz, tak len minimum nanesiem na vrch vlasy...cim viac penia, tym su horsie pre mastiacu sa pokozku.

julish

inak tu otazku som skor pochopila tak ze kolkokrat si tie vlasy nasamponujete v priebehu jedneho umyvania.. ja osobne raz, potom kondicioner, ked mam menej penivy sampon, tak dvakrat. Pocit cerstvo umytych vlasov je uzasny, nechapem ako moze niekomu vyhovovat umyvanie vlasov raz-dvakrat za tyzden.

majka12

Baby, ja si umyvam len cistou vodou, zo zaciatku boli zlahnute, ale teraz sa mi vobec nemastia, vzdy si ich dobre preplachnem.staci tak kazdych 5 dni.
ale pozor- nieje vhodne pre farbene vlasy

jankaaaaaaaaa

no pripravky su akurat tak kvalitne preplnene chemikaliami a voda je dnes poriadne tvrda a obsahuje velke mnozstvo chloru, ktory nadmerne vysusuje aj pokozku aj vlasy. ale tiez si myslim, ze radsej vlasy umyvat casto ako chodit s mastnymi

peta123456

....ja kazdy den, dokonca niektori kadernici hovoria, ze vlasy je dobre casto umyvat, aby dostavali vyzivu.... vobec nechapem ludi, ktori si nechcu vlasy casto umyvat a radsej chodia mastni, lebo to "skodi pokozke vlasov atd"....zijeme v modernej dobe, pripravky su kvalitne a nebudem kvoli tomu chodit po kanaloch..