Pozitivny tehotensky test

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test
aiko

Koncom augusta som prestala brat antikoncepciu. Odvtedy som nedostala menstruaciu. Antikoncepciu som brala 7 rokov. Urobila som si tehotensky test presnejsie 2. Oba boli pozitivne. Mozem byt tehotna alebo sa moje telo dava dokopy z tych dlhych rokov antikomcepcie? Citala som ze po vysadeni trva dlhsi cas kym sa telo ocisti. Keby som bola tehotna, priatel sa zblazni od radosti, len nechcem aby sa tesil priskoro...

jankaaaaaaaaa

ak je test pozitivny, dokonca dva, tak je takmer nemozne zeby si nebola tehotna. testy sa v tomto smere nemylia. tak mas dalsiu motivaciu na liecenie PPP

aiko

Dakujem dakujem. Len tak aby som si este raz overila. Testy sa nedaju len tak oklamat vravis... Niekolko rokov som bojovala s anorexiou a bulimiou cista som le parmesiacov ...prepac ze si to stale akoby overujem, len ozaj by som sa tesila, lebo ked som si konecne uvedomila co robim a zacala sa liecit som pochpila, ze som mohla prist o sancu mat deti....

tpch

Jednoducho tvoje prve uvolnene vajicko po tolkych rokoch skocilo po prvej spermii, ktora isla okolo :-D
Bud rada, ze patris k mensine zien, ktorym antikoncepcia nesposobila problemy s plodnostou.
A vyber peknu vybavicku (a nechaj gynekologa pozriet, ci nahodou nie su dve, po dlhsom uzivani antikoncepcie sa to moze stat castejsie, ako je inak bezne :-))

aiko

Dakujem dakujem. Co sa cudujem je len to ze dva mesiace ziadna menstruacia nebola aj ked so. Tehotna nebola prvy test som si totiz robila koncom septembra