uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

Miserals

Maom obdivujem ťa, až som zneistela lebo som tiež veľmi naivná a verím priateľovi i keď ja som strašne žiarlivá lebo na začiatku nášho vzťahu sme mali menšie nezhody.
Chlapom netreba veriť, proste to je jedno kedy sa sklameme ale v dnešnom svete kde nie sú hodnoty....ale spä k téme.

lilicek počuj ty určite jej nič nepíš. Viac to pochopí(dôjde to jej hlúpej hlave) myslím keď on jej napíše alebo lepšie bude ak zavolá a dá hlasitý hovor apoň budeš počuť pravú reakciu.Len sa trocha čudujem že tvoj priateľ to neurobil skôr. Vieš a to nech ťa netrápi že sa poznajú dlho aj môj sa poznal s ňou dlho ...jojooj to by som ti mohla hovoriť, veď spolu chodili kade tade v rámci partie ktorú mali ešte keď ma nepoznal.
Ale keďže na mne mu záleží viac tak , ani veľa neváhal a napísal jej sms. Slečna štetka sa urazila a doteraz máme pokoj.:) ale som si istá že keby sme ju niekde stretli určite by sa tvárila akoby on jej ublížil najviac na svete a akoby s tým mal niečo robiť.
Ach niekedy si prajem aby všetky štetky vymreli. To by bol skvelý život...

Na druhej strane si myslím, že by nebolo nič zlé na tom,keby si snúbencovi riadne po lopate povedala čo ti vadí a čo nie. Veď plánujete predpokladám aj rodinu nie? tak nech je vo všetkých veciach jasno.

lilecek

miserals ona ma myslim 26, a po 7 rokoch sa rozisla s tym jej....ja mam 24...no viesco pravdepodobne sa s nim zajtra o tomto porozpravam...asi mu poviem ze sa mi to uz nezda vtipne, a nerobim si ani srandu a nech to obmedzi pretoze mne to ublizuje

len sa bojim ze po tomto akurat bude zatajovat predo mnou ze mu pise a pod.

Miserals

Nečítala som predo mnou čo sa písalo ale
lilicek !
Maj sa na pozore.
Pretože som takmer totožný prípad s tebou. Akurát môj chlap s tou svojou spolužiačkou okrem strednej školy nemajú spoločné nič.Boli fajn kamoši a tiež ma zarazilo ako vypisovala že ona je tiež jeho láska nie len ja takže sa musí venovať aj jej! ale je tu rozdiel! môj priateľ keď som ho požiadala ukončil s ňou akýkoľvek kamarátsky vzťah, pretože bolo zjavné že po ňom ide keďže mu naďalej vypisovala a otravovala. Potom nám jej brat povedal že ona sa vlastne rozišla so svojim frajerom a keďže má asi 30ku na krku a môj chlap vyzerá dobre a dobre zarába a navyše je povahovo závideniahodný tak...skúšala šťastie.

Takže ja ti radím, porozprávaj sa s priateľom, nech prehodnotí či mu tie zľavy a podobné blbosti stoja za to - naštrbovať váš vzťah. Vieš dôveruj ale preveruj.
Ja si myslím že tiež by sa mu nepáčilo keby ste si vymenili miesta a ty by si mala takého kamoša.
Tak veľa šťastia a rozhodni sa správne či niečo urobíš alebo nie. A pevne verím že tvoj priateľ rozumu má dosť!

lilecek

dakujem kocky :) tak budem pozorovat a v pripade ak sa nieco udeje dam hned vediet zatial sa drzte :) a nech tie mrchy obchadzaju vasich chlapov ;)

Maoam

dakujem, si zlata :-)
tak ten vztah ma poucil po mnohych strankach, bohuzial vsetko negativne :-(( tak ale asi som to velmi potrebovala

vies co, je blbe, ze on nemysli na to, ze by ti to mohlo vadit, ze sa robi ako by sa to jeho ani netykalo, malo by byt aj v jeho zaujme, aby sa vam nemiesala do zivota, ale asi mu lichoti jej obrovsky zaujem vramci jesitnosti, ale mozno fakt nema u neho sancu - podla mna toto chce cas, aby sa toto ukazalo ako to vlastne je, preto som ti uz pisala ze to este chvilu pozoruj co sa deje a daj nam vediet!

lilecek

no tak to teda bola pekna stetka, z takychto ludi je mi zle... mas moj obdiv ze si z toho vysla z hrdostou

Vies ja by som jej teraz hned najradsej napisala na rovinu ze sa mi to nepaci, ze si to nezelam a nech sa uvedomi ale to by som bola brana jak psychopat a stihacka :D

A zas nemozem zase z nicoho nic zacat robit prednasku o nej... budem musiet opat vyckat kym mu sa mu ta stetka opat ozve.

Ale vies ja sa spolieham dost na to, ze mame stastny vztah viem ze ma miluje a ja jeho tiez... jednoducho ale nikdy nic nie je iste a henta mrcha a jej vtieranie no neviem... najradsej by som mu teraz hned povedala ze nech s nou obmedzi kontakt :(

Maoam

ano poznala

ja som tolerantny clovek a proste som doverovala, nie som zena-stihacka a nikdy som nebola, proste to by bolo pod moju uroven, ale vidis doplatila som na to ze som prilis doverovala, ja som to ale tusila uz hodne dlho, len som nechcela verit ze je to tak, proste klapky ale strasne vela nahod a az mi to zacalo byt napadne, ze tolko nahod ani nemoze byt, zacalo to do seba zapadat a potom bola mozaika hotova.....

oni sa poznali ovela dlhsie ako my vtedy, to bola stara znama...kamoska

oni spolu spavali uz pred mojim vztahom (to som vsetko zistila neskor) a potom ona bola zadana, dost stastna, ale ked sa rozisli, zacala ho znova lovit, stale ho uhanala, on sa ale dal uhanat ;-)) pacilo sa mu ako mu vola, pise, smskuje, ja som bola pravy opak nej po vsetkych strankach......

on vzdy pisal a volal mne, musel sa snazit, ona bola taka ze po diskotekach, vyzyvavejsi typ, ja som dost sucha ale solidna :-D, proste pravy opak ako den a noc

strasne ho to rajcovalo si myslim

zo zaciatku mi hovoril ked napisala, ozvala sa, alebo ked daco potrebovala 'pomoct', takze som to brala ze ok, kamoska, nic viac, vsak mi vsetko vravi

po tom ale sa to vsetko zmenilo...a presne vtedy sa zblizili opät

ale to bolo ine ako u vas, u nas to nestalo za vela ten vztah, proste je velmi dobre ze sme sa vtedy aj rozisli, ale ja si odvtedy davam velky pozor na zeny

paradoxne vdaka nej sa mi otvorili oci ohladne jeho a zistila som, ze som si robila velke iluzie

lilecek

maomam ved prave.... kurnik dobre vie ze cez tyzden sa vidime len po veceroch doma ved sme stale len v praci a ona ho vola v sobotu na kavu...no mne az ten caj zabehol ked mi to povedal... neviem ako by sa to jej pacilo kebyze jej to robim ... ona sa rozisla s tym svojim po 7 rokoch...prave preto si myslim ze jej o nieco ide

a inak ty si tu kamaratku tvojho ex poznala aj osobne???