uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

jajka001_

jasne, ide po nom. ale tak, on sa necha.asi je pat rokov vztahu uz dost dlho, kym my zeny sme radi ze je to uz pat rokov a mame pocit stability, oni sa zacinaju nudit a rozhliadat...daj si pozor. teraz je doba, kedy musis opat dokazat, ze ty si ta prava.
s nadhladom a bez zbytocnej hysterie. drzim palce. a neponiz sa - ak bude treba, daj mu na vyber, bud ja alebo ona. nepros, neplac.

lilecek

maomam...ja som mu jasne povedala svoj nazor, ze je to proste nenormalne ako sa k nemu chova ze to nie je v poriadku
a ze nech si da velmi velky pozor co robi

on dobre vie ze u mna by mu nepresiel ani jeden preslap...ok budem sledovat a ak zacne byt este aktivnejsia spravim poriadok :D

Maoam

fakt, ze ste zasnubeni a ze byvate spolu v novom byte a ona sa napriek tomu tak nanominovala, je uplne nechutna slusny clovek by toto neurobil, ked viem ze je niekto uz zasnubeny a nastahovany v novom byte so snubenkou a takto sa mu pchat fuj

lilecek

ale ide o to ze on sam ju nikam nevola, ani jej prvy nikdy nepise....
tekla...neverim na take kraviny a blaboly....ja som vo svojom vztahu spokojna a stastna a nenecham si znicit stastie pretoze nejaka slapka chce ocividne mojho priatela

Maoam

aha, tak ak je to takto, tak to este nejaky cas pozoruj a maj oci, usi otvorene ale viac nic zatial nehovor, proste nechaj ho tak, nech si az tak nedava pozor a sleduj to trocha viac z ustrania

nemusi ti byt luto, co sa mi stalo, sama som si bola na vine, lebo som bola naivna a prilis som verila, doverovala a tolerovala, tak mi treba

ja uz beriem vsetko s rezervou, vratane terajsieho...fakt...tiez nie raz boli veci inak ako vravel

chlapi su majstri v herectve

a zeny - o tych uz tiez viem svoje ;-))

je dolezite zit hlavne svoj vlastny zivot

lilecek

natus...to uz som mu povedala snad tisic krat... :( rozmyslala som ze by som mala vyvolat nejake stretnutie...ze by sme ju napr. pozvali na kavu k nam alebo prosto niekam...a tam by som jej dost jasne dala najavo kde je jej miesto :D

lilecek

maoam tak to mi je luto v tom mas pravdu zeny vedia byt pekne svine sebecke :(

ne napr. na tu kavu v sobotu nesiel a povedal mi ze samozrejme by isiel len so mnou... na obedy s nou raz za cas ide tak raz za mesiac, dva (ale vzdy mi to povie.
Ten argument som uz pouzila ze ci by sa to jemu pacilo keby som s niekym tak chodila na obedy napr. a vypisovala si s nim na skype...proste on to vobec neriesi...dokonca aj jeho rodicia tu babu poznaju a povedali ze je dobre dievca...a im to vobec nepride divne...tak preto uz vidim sama seba ako paranoika.... :(

naozaj nechcem prist o tento vztah, chcela by som s nim byt do konca zivota, sme 2 roky zasnubeny, mame novy byt... jedine co mi vadi je ona :[

natusa42

ježiši,jasné ,že ide po nom ..a normálne mu povedz,že ti to vadí :) to nie je nič na tom -ja by som vyrobila scénu :D môjmu kebyže niečo takéto sa deje :)kľudne :)a never mužovi -nikdy ..aj keby bol Archanjel Gabriel ,všetci klamú ,ako len môžu -toť moja rada ..
ani keby vyzeral neviem ako,aj kebyže si jeho žena,nikdy never stopercentne ...môže vyzerať ako anjel,ale každý klame
a jej nevyškriabavaj oči :D ani vlasy :D nestojí za to ...ale dokážeš jej ,že ty máš navrch :)

Maoam

ale vazne je to tak, ze ak ten chlap nechce nieco s tym urobit, tak mu to tak vyhovuje a paci sa mu to tak

moj terajsi mal tiez taku kamaratku, dokonca ma s nou aj zoznamil, ona ma presviedcala ze nikdy nemala o neho zaujem a proste stari kamosi...jasne....
ibaze on s nou vobec neudrziava kontakt, lebo to sam nechce, proste ma mna a tato baba o neho mala v minulosti zaujem (viem to od spolocneho kamarata...takze ma klamala) ale proste on sa k tomu postavil tak, ze ju drzi uplne od tela a viem, ze nie su v kontakte

ak by s nou chodieval na kavy a obedy a denne skypovali, tak by som mu dala ultimatum - bud ona alebo ja, ja nemam problem nechat niekoho ist, ale mam problem s tym byt ojebavana