Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červená henna (Caca Rouge)

Príspevok v téme: Červená henna (Caca Rouge)
nikuska222

Ahojte.pouzivam tuto cervenu hennu. som s nou velmi spokojna ale predsa len by som potrebovala nejake vase rady.

co si mam do henny namiesat, aby som este viac podporila oranzovy alebo cerveny odlesk?

zalievam hennu s ibistekovym cajom + davam tam papriku a cisto len tuto cervenu hennu.Problem je taky, ze pokial som v byte, nie na dennom svetle, moje vlasy uz vyzeraju dosst hnedo.Na slnku su totalne rysave alebo cervene (akokedy) lenze ja by som chcela len rysavo-cervene :) co stym? dakujem

nikuska222

vlastne, ako tak teraz pozeram, "cervene" vlasy mam na tych fotkach len na jednej alebo dvoch..ale aj tak to nevidno.. :-/ takze ked, tak vam na mail mozem poslat daco ak chcete :)

nikuska222

Ahojte.Vdaka za reakcie :) idem hennovat bud tento vikend alebo az dalsi, podla toho ako mi to casovo vyda, tak skusim aj ten citron a necham to odstat. fotku mam na azete (6_nicky_6) ale ako som si vsimla, fotky dost skresluju.na jednej co sice na azete neni, mam ju len v notebooku, tam mam totalne oranzove :) a na tych azetovych skor hnedo-cervene..takze uplne presne vam moju farbu neukazem :)

Ja mam tuto hennu od bratranca.pracuje v prahe a stale ked chodi domov, mi donesie hennu :) ale ako uz bolo spomenute, najviac sa oplati ked objednavas z UK postovne platis tak ci tak a veci su lacnejsie tam :)

truba

lilli_lilli> dovolim si predbehnut nikusku :) caca rouge je od Lushu, da sa objednat z eshopu (najlacnejsie z UK), na slovensku momentalne kamenny obchod nemaju, ale je napr. v Prahe.
nikuska222> cervenu farbu podporis pridanim citronovej stavy(moze vysusovat) resp niecoho kysleho (tusim ze niektore baby davaju aj pomarancovy dzus). A takisto vyssou teplotou pri zalievani/zohrievani/topeni :) Tiez je dobre zmes nechat chvilku odstat aby sa uvolnila farba.. povedala by som ze tak 12-24 hod. Vlasy ktore su viackrat farbene henou tmavnu - farba sa vrstvi.. mozno by bolo lepsie dofarbovat len pri korienkoch a na cele vlasy to dat len raz za cas pre ozivenie. Pripadne to skombinovat s harmancekovym cajom pripadne si najdi na webe nieco o zosvetlovani medom.. mozes skusit takto trochu zosvetlit povodnu farbu a potom viac vynikne cervena.

jankaaaaaaaaa

citala som, z eje dobre pridavat aj cervenu papirku sladku a cervene caje. nemas niekde fotku ako vyzeraju tvoje vlasy?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červená henna (Caca Rouge) - Fórum - ZDRAVIE.sk