trpím nespavosťou kvôli nespavosti

Príspevok v téme: trpím nespavosťou kvôli nespavosti
Majka12

Ahojte, môj problém spočíva v tom, že trpím nespavosťou...začalo to rozchodom s priateľom, kvôli čomu som nemohla spávať. Napokon moja nespavosť prerástla až do takého stavu, že už nespím kvôli tomu, lebo rozmýšľam nad tým, že mám problém so spánkom. Bola som už aj u psychiatričky, ktorá mi dala lieky na úzkosť, ktoré si dám pred spaním a vďaka nim zaspím. Lenže problém je v tom, že nechcem byť závislá na liekoch. Preto som sa parkrát pokúšala ísť spať bez liekov, lenže som vedela, že to je až natoľko pre mňa dôležité, že som samozrejme nespala...týmto som sa dostala do akéhosi blúdneho kruhu, na ktorý neustále myslím. Preto rozmýšľam nad tým, ísť znova za psychiatričkou...Neviem, ako sa z toho problému dostať, a preto stále nad tým uvažujem...Ak máte niekto podobnú skúsenosť, napíšte mi, ako sa vám podarilo z nej dostať...ďakujem Maja

ja40

Ja mam obdobie tazkeho zaspavania a presne tak ako vravis,ze nechcem byt na liekoch,tak zaspavam s mp3 na usku a pocuvam rozpravky na dobru noc,aspon uletim na chvilku od reality,je to moc prijemne :-) skus aj ty