Trápia ma zlé sny

Príspevok v téme: Trápia ma zlé sny
nikolinkina

V lete som lezala 6 tyzdnov v nemocnici.Od tych cias spávam velmi málo,a a zle.Trápia ma zlé sny,napríklad raz som snívala,ze som bola vnemocnici, a operovali ma na srdce....
druhy den som snívala,ze záchranny vrtulník spadol do nasej záhrady...od tej doby neviem spat normálne,zaspím o desiatej,a o jednej v noci uz som hore,a neviem zaspat
také problémy ma trápia uz 3.mesiac,tyzdenne snívam,ze lezím na NÚSCH V Bratislave,a cakám na opreráciu,alebo v sne som bola na CT srdca,a nedovolila som,aby sestricky mi podávali kontrsatnú látku...potom ma opreovali na srdece...to bol najhorsí sen
Co mám robit?Poradte mi prosím

mysickaa2222

blbostiii jedina pravda je ze snivanie je vlastne cosi ako druhy zivot.. my ho fakt zijeme! nikto nevie ci zijeme vo sne alebo toto je sen a naopak..a nikto ani nevie ze ci je toto minulost buducnost pritomnost a co je sen? iba zato ze to tak nazvali ludia ze to je sen a je to tak? troska rozmyslajte a pouzivajte svoje hlavy :D pekny den!

- mira

Nikol, práca mozgu mé úzku súvislosť s činnosťou čriev. Ak sú črevá plné alebo zanesené, prejaví sa to na myslení. /poznajú to študenti, vedia, že s plným bruchom zlyháva pamäť/

Zlým snom predídeš tak, že budeš jedávať najneskér 4 hodiny pred spaním, čím viac, tým lepšie. A prečisti si črevá. Načas vynechaj tuky a navždy vynechaj cukor. Črevá zanášajú najviac mlieko a mliečne výrobky, tuky, múka, cukor.
Prečistíš sa tak, že budeš jedávať potraviny, ktoré obsahujú vlákninu - celozrnné obilniny, zeleninu, strukoviny. Tuk zaraď až asi po 2 mesiacoch, i to málo a vo forme panenského oleja a semienok. Odmenou ti bude osviežujúci spánok a celodenný optimizmus.

unavena123

skus zaspavat v izbe s niekym (frajer/rodic/surodenec) ...nech ta napr. vlastna mama objime a pomoze ti zaspat, nie si sice male dieta ale nie je to ziadna hanba mas asi traumu skrytu a isto ti to pomoze :)

xdanielax

zrejme mas nejaku traumu z tej nemocnice, mozno ze sa tam vratis, alebo si tam mala nejaky negativny zazitok. mala by si sa o tom s niekym porozpravat, ked sa vyrozpravas, snad sa ti ulavi a nebudes to musiet podvedome "riesit" v noci :)