Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psickari prosim o info

bibi123

jankaaaaaaaaa-aj na dedinach sa za psika ma platit, to ze sa to uz nedodrziava, to je ina vec...
psicka-tak treba policajtom povedat, ze dan ma psik zaplatenu v mieste, kde byva a ze vy ho teraz mate len na "prazdninach"...z dovodu dovolenky majitela, pobytu v nemocnici,... ak chcete platit menej, prihlaste ho na babku, dochodci maju velku zlavu...

jankaaaaaaaaa

ale to je nieco ine, lebo ked bol prihlaseny na dedine tak ste za neho neplatili. ale teraz ma zaplatene to "byvanie v meste" takze myslim ze je jedno kde je. ale pre istotu sa spytaj na urade

psicka

no aj tu je to tak. lenze tam je presne urceny pocet dni ako dlho moze byt pes mimo "trvaleho bydliska" . inak su za to pokuty. my sme ho tak mali na dedinu prihlaseneho aby sa platila mensia dan. dost casto najma cez prazdniny tam bol. a ktosi z nasich milych susedov nas bonzol a prisli nas policajti skontrolovat ci je u nas.a toto nam povedali

ledzepelin

Mas platnu znamku, nie je problem. Prihlasis ho na novom bydlisku az potom, ked budes potrebovat zaplatit dan za psa. neviem, ale u nas je to tak, ze dan sa plati do konca januara. V kazdom meste je to asi inak, to si musis ustriehnut.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psickari prosim o info - Fórum - ZDRAVIE.sk