Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

normalny plnohodnotny zivot..

Príspevok v téme: normalny plnohodnotny zivot..
trevis

Ahojte.. mam problem ktory nechcem velmi rozvadzat. Je to fyzicka dajme tomu ze "porucha". Kvoli tomuto problemu mam problem zaclenit sa normalne do spolocnosti. Mam 17 rokov za chvilku 18. Neviem si najst ani priatelku, som tichy, nesmely. A bojim sa ze kvoli tomuto problemu sa mi to ani nepodari. Mozno ze keby som bol odvaznejsi nebol by to az taky problem, ale som velmi nesmely, neviem byt v spolocnosti ako ostatni.. Dost ma to trapi uz poslednych niekolko rokov. Je to horsie hlavne na strednej skole. Neviem aku odpoved si od tohto slubujem ale som dost nestastny...

ta3

mas nejaku poruchu na fyzickej urovni, ale urcite mas aj svoje prednosti povedzme na dusevnej urovni, ktore zase tym fyzicky fit chybaju, priroda je milosrdna a spravidla nedostatok na jednej strane vyvazuje prednostami na druhej takze zacni tym, ze ich budes prehlbovat a navonok prezentovat, vo svete dospelych urcite viac zavazi dobre srdce ako perfektny vzhlad, takze nebud smutny, aj Ty mas sance

ta3

Trevis,
niekto to ma v zivote lahsie, niekto tazsie, Ty to mas komplikovanejsie, ale to neznamena, ze nemozes dosiahnut to, po com tuzis, len musis pravdaze viac na sebe pracovat ako ti ostatni, ktori maju od prirody vsetko to, co Tebe chyba, momentalne to mas tazke, si v takom veku, ale coskoro dospejes, citovo dozries a vsetko pojde ovela lahsie, uvidis

luciano

Ahoj Trewis. Presne rovnaký problém som mal aj ja v tvojom veku. Ja som to riešil výstredným vzhľadom. Nechal som si narásť dlhé vlasy a výstredne som sa obliekal. Baby na to dosť leteli a nemal som problém s nimi nadväzovať kontakty. A vôbec im nevadila moja plachosť a nesmelosť. Baby majú proste rady niekoho, kto vytŕča z radu a radi preberajú iniciatívu, aj keď ten druhý je nesmelý.

trevis

Dakujem :) Mam kamaratov, ale problem je vo mne ja viem. Neviem sa tak zabavat niesom taky spolocensky typ ako ostatni. Potom je ten problem ze si neviem najst ani babu a ani neviem kde zacat. Skusim sa zmenit mas pravdu.

Amalka1258

Vidis uz si spravil prvy krok :) vies v com je chyba- V TEBE tak uz to len zmenit, musis zacat od seba. Vela ludi je nesmelych ale snazia sa,mohol si to skusit uz zacitkom strednej skoly, nova skola nove JA,ale na zmenu nikdy nie je neskoro. A ak nemas kamosov na nete ich je kopec, a myslim,ze cez soc.siet nie je nikto nesmely;-) mal by si robit nieco co ta bude naplnat a nie trapit sa tymto ,vies kolko ludi je na tom ako ty, neboj nic urcite sa to zmeni,ALE musis sa zmenit aj ty :) drzim palce ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

normalny plnohodnotny zivot.. - Fórum - ZDRAVIE.sk