Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psycholog

Príspevok v téme: psycholog
bonifac

ahojte, zaujimali by ma ako pomaha psycholog. vyhladal som ho, ale na moje opisy udalosti a otazky mi dava otazky, ktore si viem dat aj ja. ale neviem na odpovedat. sa mi to zda, ze to nikaam takto nevedie.
este sa ma aj snazi vyprovokovat. robia aj toto psychologovia? daju do stavky vyburcovat hnev namiesto riesit elementarne a podstatne veci?

abrhplus

psychooogovia su nesmierne rafinovaná prefíkaná spoločnost ludí,ktorá vie ako na človeka,ako z neho dostat to čo chcu počut a ako dostat v komunikácii do pascečloveka bez toho aby sa ta niečo priamo na vec opýtali idu okolo tak že ani nevieš o tom.To sa učili ako komunikovat rafinovanes ludmi.

určite ti pomože len musi vediet odhadnut tvoj problem je tažké byt úprimným ak by si povedal všetko tak ti pomože lebo všetko so všetkým súvisí.Oni sa len tešia že maju vobec čo robit že nestracia plácu.Sukromný dost pýtaju a prsne vedia že v našich skromnýách podmienkach sukromný psycholog tažko prežije nie ako vo vyspelých krajinách.
CHodíš k sukromnému ak áno možu ot aj zneužit vo svoj prospecha tažia len prachy a vymýšlaju.
Určite aj medzái nimi su lepší a horší tak ako v iných profesiách, vyhladaj iného ak s týmto nie si spokojný.:)

Oolympia

nepises, kolko sedeni mas za sebou. Kazdy psycholog pracuje inym sposobom, no ciel je vzdy ten isty - pomoct. Viem to, lebo som jednou z nich. Ak ti dava otazky, nie je to preto, zeby nieco zabudol z minuleho tyzdna, to si pametame velmi dobre a psychologovia sklerotici si robia o klientoch poznamky. Chce od teba, aby si dokazal nieco vyslovit, nieco pomenovat, s cim mas problem a doteraz sa ti to nepodarilo. Nie si nastvany na neho, ale sam na seba, to si uvedom. Ak je tvoj problrm dlhodoby, chce to aj dlhodobu psychoterapiu. Jednorazove rady typu urob to a to a bude ti lepsie nepomozu.

bonifac

mas pravdu, nemal by som sa na to vykaslat, uz som do to ho dost investoval. mozno su na to aj zvyknuti, ze ludia si menia psychologov, ved su to len tiez ludia a nemusia si vyhovovat s kazdym.

zewa

No urcite sa na TO nevykasli. Skor na NEHO. Skus si pohladat na internete na strankach nasilekari.sk alebo znamylekar.sk alebo tvojlekar.sk psychologov z tvojho mesta, poprecitaj nejake recenzie na ich pracu, pripadne chod do ineho mesta. Nevzdavaj to. Problemy su na to, aby sa riesili. Mozno by si mu mal povedat, ze ti takyto priebeh sedeni nevyhovuje. Alebo to prosto ukonci - to mu ale aspon zavolaj. No v tom pripade najdi ineho, mozno zenu.

bonifac

stale na otazku otazkou. mozno som naivny, ale asi nemozm ocakavat od psychologa, ze si bude pamatat co bolo pred tyzdnom a v duchu sa cudovat, ze ak by si to pamatal tak by sa tak nepytal. mozno ma asi vela pacientov. nezaujimava tema pre neho. mozno nevie co dalej, lebo ani ja na jeho mieste by som nevedel, no to nemam skusenosti, tak ja neviem. asi sa na to vykaslem.

zewa

Zmen ho. Mne okrem otazok pomaha na ne hladat aj odpovede. Radi mi, ale len smer, konkretne rozhodnutia su na mne. Nikdy som sa na sedeni nevytocila.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psycholog - Fórum - ZDRAVIE.sk