co by ste robili so zenskou...

0vecka

jj tiez som na to myslel :),

ja si hlavne myslim ze ona este stale trochu miluje svojho byvaleho... casto o nom hovori a dost negativne... aspon u mna to tak bolo ked ma nechala byvala a spoznal som sa z inou tak asi za 2 tyzdne som si myslel ako tu inu strasne milujem a tak ... ale nakoniec to bola vzdy len prezlecena byvala :-D ...

jajka001_

po takej kratkej dobe to snad nebude brat az tak tragicky. aj ked ak bola do toho tak hrrr ...rozchody su vzdy asi blbe, pacili sa mi tie diely Priatelov kde s rozchodmi pomahala Phoebe :)) ten druhy vzdy odisiel v pohode lebo mu nieco take povedala. keby tak bola vzdy poruke taka osoba :)

0vecka

fcera som sa definitivne rozhodol ze jej dam kopacky... v utorok ma skusku takze tesne potom ... nevie mi niekto poradit ako to spravit co najlepsie ?? teda citim sa dost previnilo nejaka scena mi nevadi len xcem aby to zobrala co najlepsie ... a aby sa z toho co najskor dostala ...

zatial ma len napadlo ze jej po skuske napisem alebo zavolam ze sa s nou xcem u nej porozpravat... donesiem jej veci a vyklopim to. asi si to predtym pripravim nex sa mi nestane ze v strede vety budem hladat nejake nemecke slova ... ak bude xciet so mnou hovorit tak tam pockam kym sa nezacnu temy opakovat a potom to zabalim ... je to dost blbe ale nejako to nezvladam citim sa strasne stiesnene aj ked ju mam rad uz sa mi ani nepaci ... je to velka skoda :( ...

jajka001_

ivana to asi pochopila tak ze ked ti reorganizuje byt ze tam mas bordel
hm, a myslis ze si pomoze? ked ma take nutkanie furt nieco robit a furt nieco upratovat, prestavovat...

0vecka

2 jajka asi je hyperaktivna... je trochu zrychlena a najme ma taky notes kde ma naplanovane co bude kedy robit na 3 tyzdne dopredu...aby sa so mnou stretla musela nieco skrtnut...

0vecka

2 ivana ono je ine ked sa jedna o druheho ... ftedy je to kazdemu jasne... ale ked sa jedna o mna tak ftedy niesom moc objektivny... a jasne ze si poradim aj sam ide len o to ako to vyriesim... kebyze ju necham tak to budem skoro urcite lutovat...

s tym bordelom som to nepochopil...

a jj vytahujem sa v skutocnosti som bezdomovec v rimavskej sobote a na net sa dostanem ked som v utulku na obede...

ivana45

0vecka, sem prispievas s rozumnymi radami. Ze by si si fakt nevedel poradit?
Daj si s nou rande po dlhsej dobe a povedz jej, ze to, co robi, je na teba moc hrr. Ak sa ti az tak moc nepozdava, uz si s nou rande nedaj.
Mimochodom, ani sa mi moc nechce verit, co popisujes. Ze ty sa len tak vytahujes? Alebo mas v byte az taky binec ...? :-)))