Bez priateľov...

beskyd

sa staci pozriet tu na ludi a hned vies co su zac, pripadne vypocut si par viet:) a ani sa tu s tebou nikto nebude bavit bez toho aby vedel, ze ta moze vyuzit. takto to proste funguje a niekedy az zavidim ludom, ktori to nevidia a idealizuju si ludi len preto ze vedia zahrat stylizovany usmev.

hehehihihaha

beskyd ty by si si hladal kamarata ktory by ta nicim nezaujal? Kazdy chce volaco od kazdeho. Neni si trocha povysenecky?

jajka001_

no, mna zaujimaju ludia, ako ziju a tak, tak si pokecam s hocikym, a hoci som neni extrovert, tak vzdy si mam s kym pokecat...mne to staci. co viac chces akoze nejake financne vyhody ci co?

chladomor

Nechcem to povedať tak vulgárne, ale inak sa nedá.
Existujú ľudia, ktorí uvažujú a vedia dospieť aj k iným názorom ako väčšina ľudí.

beskyd

jajka, tu v ba nemaju ludia co ponuknut mne, to je zaklad. takze keby som aj mal niekomu co ponuknut, viem ze by to bola jednostranna vec, vyuzivanie ludmi ktori pre mna neznamenaju nic.. a mozno by som im aj nemal co ponuknut ale v zasade ich nepotrebujem:) ...aj preto, ze mi nemaju co ponuknut.. a ludia si predsa hladaju ludi z ktorych maju osoh, toto musia snad chapat vsetci. a tu to plati x nasobne.

jajka001_

tak mozno ho niekto podrazil preto ma take nazory. a prestal verit ludom. ved inak ma pravdu, casto sa ludia len tvaria ze su tvoji kamosi lebo od teba nieco chcu. ale nie vsetci su taki.

bingham

chladomor...ale prestan...ved to je cista depresia...alebo psychotropne latky...ved to ti rozum nedovoli napisat taku vec...

bingham

jajka...mozno piko...lebo to evidentne dava...lebo take nazory moze mat len clovek co bere drogy...ako vazne...

Beskyd...neber drogy...zober loptu...