Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FORTUNA VITAE-Znizena funkcia SZ

Príspevok v téme: FORTUNA VITAE-Znizena funkcia SZ
evellina

Pred pol rokom mi bola zistena znizena funkcia stitnej zlazy a bol mi nasadeny hormon L-thyroxin 50,ktory uzivam kazde rano.Znizena funkcia SZ mi bola zistena,lebo mi zacali vypadavat strasne vlasy a bola som strasne unavena.Na dalsiej kontrole mi lekar spravil krvne kontrolne testy a povedal mi,ze teraz je vsetko ok a ze ostanem na 50 mg L-thyroxinu.Teraz po pol roku ma caka dalsia kontrola a lekar sa chce pokusit o vysadenie L-thyroxinu.Mna najviac trapi to,ze nenastalo ziadne zlepsenie s vlasmi a nadalej vypadavaju tak ako vypadavali aj pred pol rokom.Unavena-to som stale,najhorsie je rano sa dostat z postele a potom po obede som uz hotova.Velmi sa potim,aj pocas spanku.Ale co je cudne,tak to je to ze pri znizenej funkcii by mal clovek priberat a ja chudnem.Nie zeby mi to vadilo,ale nechapem...
Hlavny dovod preco tu pisem je ten,ze sa chcem opytat ci mate niekto skusennosti s org.olejom Fortuna Vitae.???
Ak ano,budem vdacna za kazdu odpoved.Uvazujem ze si ho objednam,ale ak mi tu niekto poradi,tak sa mi bude lahsie rozhodovat.Zaroven budem rada,ak napisete svoje skusennosti so znizenou funkciou SZ a tiez ma zaujima ci ste mali padanie vlasov???...dakujem

evellina

tpch...ano cenu som si vsimla,urcite to nie je nic lacne,ale mna skor zaujima ucinok.Neviem ci je aj naozaj tak ucinny ako sa o nom pise...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FORTUNA VITAE-Znizena funkcia SZ - Fórum - ZDRAVIE.sk