co by ste odpisali

waleria

:-DDDDD aha,budem roky zadrziavana niekym na slovensku,co na slovensku ani nebude dlho zit,hej ? to klko mas rokv 40 ? nechodis sa bavit von na diskoteky atd,to je normalne ze sa s niekym zoznamis v ten vecer a idete na byt sa bavit,ci to je nieco velmi odlisne od toho ako ?

jajka001_

kriste...ked ta odvlecie do cudziny a necha ta robit slapku, tak si mozes buchat hlavu o stenu aka si bola sprosta, ale uz bude neskoro.
nemozes byt taka naivna.

majoneza

waleria

To "OMG" hovor tym ludom, co boli NAJDENI ze boli zadrziavani ROKY!
Sa uvedom.. Alebo s nim chod bars aj do pivnice.. Ak mas rada sado maso adrenalin..

Dakujem, ze si mi premarnila 2 minuty zivota !

majoneza

Ten kto sa najde v situacii ze krici v izbe a steny su odhlucnene, odporucam kopat do nich (alebo do podlahy). Vibracie malokto odhlucni.

waleria

hej idem,jezis sak nevie dobre po slovensky,obaja niesme z toho mesta tak kde inde pojdeme....chodi do roboty,isto ma tam nebude drzat omg

jajka001_

ides ku nemu domov? a nepoznas ho? vezmi si noz, kaser a elektricky paralyzer. mame povedz presnu adresu kam ides a zavolaj ked tam prides a odtial odides.
ist ku nemu domov je najvacsia hlupost. ta tam moze drzat x dni, moze ta tam znasilnovat, zabit, tyrat a ty s tym nic nespravis. ak ma odhlucnene steny, mozes aj kricat, nic ti nepomoze.