co by ste odpisali

majoneza

n!ka

presne.. aj take su.. ludia su bestie (nepomozu si) a to bude ich rozsudok smrti.

este odporucam dat aspon 1 cloveku informaciu ze KAM a s KYM ides a kedy a ako sa planujes domov vratit.

ta3

ja som tak isla na navstevu k celkom neznamemu muzovi po vymeneni iba 3-4 dopisov az na druhy koniec sveta a ku tomu este na osamelu farmu, mal v dome niekolko pusiek, mohol ma kludne zavrazdit, siroko-daleko nebolo jedineho svedka, no mala som stastie, nebol to vrah, ale Ty take stastie mat nemusis, navyse to bolo pred viac ako 10 rokmi, kedy vo svete este nebolo tolko nasila ako je teraz, pravdaze je to len na Tebe, ale bude to velmi velky risk, no ale na druhej strane, risk je zisk, vela stastia

bibi123

ak by som ho nepoznala a este k tomu by bol aj cudzinec, tak jednoznacne kaviaren... ked k nemu pojdes, tak jeho osobne udaje zver blizkej osobe, aby lahko mohli vypatrat vraha, keby nieco:O)

m25

waleria, nepísala si, že či sa poznáte ...

ak nie, to vážne chceš ísť k nemu domov ??!! si zošalela???

ale ak by si ho poznala, asi ťažko by si riešila túto dilemu, čo mu odpísať ....

n!ka

no co ja viem ludia... po tom co som od znamych pocula par prihod o tom ako za bileleho dna uprostred namestia kopal jeden mladeho chalana o okolostojaci dav len kyval hlavami a nikto nepohol ani prstom a podobne... si nie som ista ci je to nejaka extra vyhra stretnut sa na verejnom priestranstve.. :( tym samozrejme nechcem povedat walerii ze ho ma pozvat k sebe domov :)

jajka001_

janka preto aby v pripade ak to bude nejaky psychopat, uchylak alebo dement, by si sa nemusela bat ze ta niekam unesie , odvlecie, zaskrti ci znasilni