prosim napiste skusenosti,ked sa vam do vztahu zamiesa tretia osoba

Príspevok v téme: prosim napiste skusenosti,ked sa vam do vztahu zamiesa tretia osoba
Lusy555

stalo sa vam uz nieco take, ze po dlhom krasnom vztahu vas partner nechal, pretoze potrebuje uz nieco nove a nasiel si hned novu priatelku? mne sa to stalo a velmi ma to trapi..ta jeho nova priatelka je mladsia a za peknou tvarickou sa skryva falosnica, o ktorej pekne slovo nepocut..no zial,su do seba vlemi zamilovany uz 3 mesiace..na druhej strasne moj byvaly partner na mna casto spomina a chybam mu...baby,stalo sa vam uz nieco taketo, ked sa vam do zivota zapletie takato osoba? ako to dopadlo?

User_37597

no tak potom co tu riesis?nerozumiem lebo teraz to vyzera ze zbytocne zakladas temu.ty uz nemas zaujem tak neries.ci sa to stalo ostatnym?jasne.vela ludom a jedna polka sa vratila k tomu cloveku a druha polka sa na toho cloveka vysrala.vydis hned som ti odpovedala za vsetkych :D

Lusy555

to ze mu chybam a mysli na mna mi povedal osobne,ked sme sa nahodne stretli.a taktiez mi casto vypisuje,no ja s nim uz nekomunikujem

User_37597

To by aj mna zaujmalo lebo keby som ja silno zamilovana tak nemyslim na byvaleho..mas nejake divne informacie si myslim.a vobec si myslim aj to ze ked uz to skoncilo je to davno prec,3 mesiace je dost dlha doba na to aby si sa spamatala.

jahodka123

No mna tiež vymenil po 3,5 roku za inu a nie len jednu. V podstate mi bol neverný celý vzťah, ale to už je jedno. Dostala som sa z toho a aj keď olutoval, nedala som sa zase oklamať. A vieš ako, chlapi majú radi mrchy a tie "normálne" ich nudia.. No a keď ich osvieti, je už neskoro. Radšej si to premysli