Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako z tmavej na blond ?

Príspevok v téme: ako z tmavej na blond ?
blondd

Ahoj, odmalicka som mala svetlohnede az blond vlasy, rokmi zacali tmavnuť a ja som spravila chybu a prefarbila som si ich na cierno. No chcem naspat blond, pochopitelne ze z ciernej na blond neprejdem hned po jedinom farbeni. Co na to treba ? kupit si peroxid, alebo zakaždym sa odfarbiť na blond ? Zaroven nechcem byť rysava. A prosim vas mam dosť zle skusenosti s kadernickami tak ma k nim neposielajte. Ak mate vlastne skusenosti, prosim reagujte. Ďakujem kočky

bibisa

TENTO Pripravok by som pouzivala len u kadernicky lebo oni maju lepsie pripravky na stahovanie farby ale uz s obsahom chemikalii ktore ti sice menej ako peroxid ale znicia vlasy.
ostatne pripravky na stahovanie farby ako je napr B4 color rem. by som uz asi nekupovala..tento pripravok docasne ako by stiahne farbu a neskor sa vrati povodna.mozno slabsia ale vrati.

rruby

Ahoj,
ja mam podobny problem a jedna znama mi poradila novy pripravok na trhu - odstranovac farby. Robia to v kadernictvach a vraj je to setrnejsie ako peroxid. Z vlasom ti odstrani len farbu, nie vlasovy pigment, tzn. ak mas prirodzene vlasy bledo hnede a teraz mas ciernu, tak ti tu ciernu farbu stiahne a ostane len tvoja prirodna hneda farba. Chcela by som to vyskusat, len ja mam velmi jemne a riedke vlasy, tak sa bojim, aby mi nevypadali (co sa mi stava uz pri beznom farbeni), takze radsej ostanem pri metode postupneho podstrihavania.

bibisa

vsak si kazdy mesiac pristrihavat ak chces mat viac vlasov a ak si mozes dovolit kratsi uces to by bolo uplne idealne lebo by si sa tmavej farby zbavila v podstate do konca zimi.

bibisa

ak mas cierne a chces blond a nechces si vlasy total donicit tak si pekne pockaj kym ti farba vyrastie a ty sa zatial pekne strihaj.ak ich ale chces mat donicene prosim je riesenie ze si budes postupne odfarbovat vlasy a potom neskor dosiahnes aspon ako tak blond.samozrejme bude to hrdzave a flakate a pochopitelne nebude to tvoja farba ale odfarbenie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako z tmavej na blond ? - Fórum - ZDRAVIE.sk