anti-krce-tmave chlpky

jankaaaaaaaaa

kazdej zene vyhopvuje ina hak. take recenzie vobec necitaj. daktorej zene nevyhovuje ta konkretna hak absolutne a inej uplne. navyse katya je napodobenina. jeanine nieje na liecbu nadmerneho ochlpenia.

anntenka

ta KAtya sa mi celkom pozdava..co som citala skusenosti bab na nete.. ale spominaju casto jeanine. nemate skusenst? ta vraj pomaha pri nadmernom ochlpeni

jankaaaaaaaaa

no ved pisem ze ze ten triregol je pre tie mlade zeny s problemom s cyklom. ze preto ti ju nepredpisala aj ked si chcela tuto.

jajka001_

janka, nemala som problemy s cyklom. proste som chcela hak, spytala sa ma na vahu a to bolo vsetko.
tu diane mi navrhla preto lebo z lindynette mi bolo zle, chcela som inu a kedze sa mi po ukonceni kojenia vyhodilo akne, navrhla diane. kedze mi to usetrilo navstevu koznej, bola som rada. aj mi pomohla, prveho pol roka z najhorsieho, ale potom uz nic

jankaaaaaaaaa

ja som tiez bola nonstop hladna pri hak. a zacala sa mi robit aj celulitida. ale po vysadeni sa uplne zoslabla, vobec nieje taka ako pocas hak. to bude tou zadrzanou vodou

jankaaaaaaaaa

jajka: triregol je trojfazova stara hak a pravda je, ze sa predpisuje mladym dievcatam, ktore maju problemy s cyklom. len nechapem ten postup predisovania. existuje ovela viac druhov nizkohormonalnych, ktore ti mohla dat vyskusat. nie hned tu diane..

sumsumienka

Mne lekarka zmenila na Katyu. Dobrala som 3 mesiace, teraz mam mesacnu pauzu, lebo buducu sobotu mam operaciu. A tiez sa citim ovela lepsie ako pri brani HAK, nemam taku chut do jedla (pri HAK som mala vyslovene vlci hlad, neustale som bola hladna), nie som nafuknuta, nebolia ma prsia... No tie 4 kila, ktore som nabrala ostali. Rozmyslam, ze aj ja s tym skoncim, skutocne sa citim dobre.

No Katya mi velmi zoslabila menstruaciu, trva len asi 3 dni, spotrebujem maximalne 3 tampony za celu menstruaciu a bolesti takmer ziadne... Tak neviem.

jajka001_

na to ze je to vysokohormonalna antika, to malo na mna minimalny vplyv. a to mi nechcela davat Triregol ze na ten som uz stara. co ma mrzelo lebo s nim som nemala ziadne problemy. po Triregole mi predpisala Lindynette, nizkohormonalnu, z nej mi bolo zle, tak mi dala Diane.

jajka001_

diane35 nemala absolutne ziadny vplyv na ochlpenie (nie ze by som nejake neziaduce mala) akurat na vlasy a nechty to malo okamzite pozitivny vplyv. ale to ma aj zinok.