Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...

Príspevok v téme: Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...
lenja1

Prosím vas o rady a povzbudivé slová. Som 14.rokov vydata a mam dvoch synov a jednu dcerku. Myslela som si ze moje manzelstvo je plne lasky aj ked v nom boli aj hadky a nezhody brala som to ze je to normalne. Az do obdobia ked sa zacal moj muz odo mna odtahovat prestal sa rozpravat isiel neskoro spat tajne si telefonoval a zacal vsetko tajit.Vyslo najavo ze ma priatelku s ktorou si rozumie a tajne sa s nou stretava. Nebol v tom sex. Bola jeho snom,to o nej pisal.. Pocitujem to ako zradu kedze na ceste bolo tretie chcene dieta. Uz je tomu rok ,kontakty s nou vraj prerusil respektive ona ale on sa nezmenil. Stale je chladny odmeraný. Ked sa ho chcem dotknut tak sa odtahuje.Strasne ma to niči chcem byt stastna a tesit sa zo zivota aj bez neho ale ako to urobit ked spolu byvame lezime vedla seba a mne tak strasne chybaju objatia a mile slová.Som uz zrela na psychiatriu,ale nechcem sa uplne zničit. Lubim ho a urobila by som cokolvek. Odmieta sa o tom rozpravat a uz som sa tolko ponižila ze je mi z toho zle. Tvrdi ze dospel zije zivot niekoho ineho a nie je stastný. Tak velmi si zelam aby sme boli stastní,ale on tvrdi ze si mam robit co chcem kedy chcem s kym chcem ale bez neho. Posledny rok sme nemali milovanie ale iba sex teraz uz ani to a o sex uz ani ja nemam zaujem. Ale tak velmi po nom tuzim a on nič. Na otazku preco je taky povie ja som vzdy taky a ved nerobim nic.Sedi pri telke a spí...Rozviest sa nechce ved su deti hypoteka,atd...Ale ako s nim mam zit tak iba formalne ked mam v sebe tolko citov??

mmilan7

Milá lenja1.Poznal som také prípady u niektorých mojich známych-rovestníkov/mám 60r./. Jeden ten Tebou opísaný život skončil rozvodom a ten druhý?-deti odrástli,nevera pokračuje ďalej žijú osobitne aj keď sú (manželia).Možno povieš,že sa Tvoj manžel spamätá /prial by som Ti to/a uzná svoj omyl a do toho času Ťa čaká veľa utrpenia,ktoré obetuješ pre svoju rodinu a pre manžela,ktorého máš aj napriek tomu rada. Nie je ľahké rozhodnutie,ktoré Ťa čaká. Možno Ťa trpezlivosť odmení,možno Ťa unaví. Pohovor si s manželom.On si môže lietať,lebo má Teba,Ty sa bojíš niečo podniknúť,lebo máš deti-rodinu.Je to voči Tebe nespravodlivé,nech si uvedomí,že okrem rodiny má každý právo na osobné šťastie a Vy obaja ste to sľubom manželským,ktorý Ty neporušuješ.

Mariola

lenja ,
nepros u neho o lásku , to nepomôže . Mne pomohlo , keď som mu ja povedala , že ho už nechcem a chcem , aby odišiel .Že začnem nový život bez neho . Bolo to ťažké , ale dokázala som sa vyrovnať s tým , že to krásne čo bolo už nebude . A on si zrazu začal všímať kam chodím , s kým telefonujem ... On si tebou nesmie byť istý... Buď trochu mrcha , oni to tí blbí muži majú asi radi :-)

natusa42

majú títo ľudia pravdu ..úplnu,život je príliš krátky na to,ale ..avšak ...---ja viem,ako sa cítiš ,presne a ešte ,ked ho ľúbiš .hm..máš to neskutočne ťažké ...my ženy to máme vždy ťažké,ale musíš v sebe nájsť odvahu ..a pri troch detoch,aby sedel pred telkou ?je on zdravý ?

eam

Ja by som sa mu teda nevnucovala a neponižovala sa. Keď si máš robiť čo chceš, tak si rozdeľte povinnosti okolo detí, pekne sa nahoď a vyraz si niekde. Možno zbudíš uňho žiarlivosť a začne sa o teba viac zaujímať. Ak ani to nepomôže tak sa rozveď a náujdeš si muža, ktorý bude o teba stáť. Život je krátky na to aby si sa trápila a žila s pocitom, že ťa nikto nemá rád.

bkooo

Cim viac sa mu budes vnucovat,tym viac ta bude od seba odhanat.Nerob to,nestoji za to.Zacni si zit svoj zivot,mozno sa spamata.

lentilkaaa

podla mna inej cesty ako rozvod niet...viem o com hovorim mam pracu kde sa kazdodenne stretavam s podobnymi pripadmi....netrap sa dalej a uzi si zivot pokial si este mlada...ked s nim zostanes este 10 rokov, tak to bude dalsi premarneny cas, pocas ktoreho uiz si mohla mat niekoho kto ta naozaj bude lubit

Rebeka12

fu-ha! Zvlastna forma dospelosti-vyvalovat sa pred telkou pri troch detoch!tazko mudrovat do vztahov druhych,no nieco sa muselo u vas udiat,ked sa zmenil.