Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...

Príspevok v téme: Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...
lenja1

Prosím vas o rady a povzbudivé slová. Som 14.rokov vydata a mam dvoch synov a jednu dcerku. Myslela som si ze moje manzelstvo je plne lasky aj ked v nom boli aj hadky a nezhody brala som to ze je to normalne. Az do obdobia ked sa zacal moj muz odo mna odtahovat prestal sa rozpravat isiel neskoro spat tajne si telefonoval a zacal vsetko tajit.Vyslo najavo ze ma priatelku s ktorou si rozumie a tajne sa s nou stretava. Nebol v tom sex. Bola jeho snom,to o nej pisal.. Pocitujem to ako zradu kedze na ceste bolo tretie chcene dieta. Uz je tomu rok ,kontakty s nou vraj prerusil respektive ona ale on sa nezmenil. Stale je chladny odmeraný. Ked sa ho chcem dotknut tak sa odtahuje.Strasne ma to niči chcem byt stastna a tesit sa zo zivota aj bez neho ale ako to urobit ked spolu byvame lezime vedla seba a mne tak strasne chybaju objatia a mile slová.Som uz zrela na psychiatriu,ale nechcem sa uplne zničit. Lubim ho a urobila by som cokolvek. Odmieta sa o tom rozpravat a uz som sa tolko ponižila ze je mi z toho zle. Tvrdi ze dospel zije zivot niekoho ineho a nie je stastný. Tak velmi si zelam aby sme boli stastní,ale on tvrdi ze si mam robit co chcem kedy chcem s kym chcem ale bez neho. Posledny rok sme nemali milovanie ale iba sex teraz uz ani to a o sex uz ani ja nemam zaujem. Ale tak velmi po nom tuzim a on nič. Na otazku preco je taky povie ja som vzdy taky a ved nerobim nic.Sedi pri telke a spí...Rozviest sa nechce ved su deti hypoteka,atd...Ale ako s nim mam zit tak iba formalne ked mam v sebe tolko citov??

User_37597

Ludia zobudte sa.ona nikam nepojde a vie preco.ako nahle zbali kufre tak jedine z deckami a to moc nenalyzuje.a aj ked sa jej to podari odist ako nahle sa zatvoria dvere manzel si tam zavola inu a v najhorsom pripade k.rvu.mozno neviem ale verim tomu ze ona potvrdi ked sem napise ze sa obava ist sama niekam.nahra mu do kariet

allie

vezmi lyze a vyber sa na na nejaku horsku chatu aj bez neho. ktovie s kym sa zoznamis. chce to len trochu samostatnosti, vystupujes velmi odkazane na nom, to treba hned aj zmenit. skus ist na maly dvojdnovy vylet sama do prirody, vyskusaj, mozno sa ti to zapaci. a v takychto destinaciach sa nove kamaratstva ziskavaju lahko. ja na solove vylety po kopcoch nedam dopustit, z casu na cas je to fajn a viem, ze nie som na nikom odkazana. mozno to pohne aj s tvojom manzelom, ked uvidi, ze ma samostatnu zenu.

doubledog

len klud :)

zite chvilu len tak vedla seba, nenarusujte prilis chod domacnosti, to je zbytocne.

ty ho neries, ries seba, chodievaj sa niekam vyventilovat do hor, pripadne si najdi lk tomu nejakeho "kamarata", ktory ti v tom pomoze, iste vies, ako to myslim
detom to nezatajuj, sproste nie su, ale ani ich do toho nezatahuj.

jeho aj teba to potom prejde a ak nie, aspon si zasportujes a ziskas samostatnost este pred tym, ako ju budes realne potrebovat :)

a je mozne, ze o par rokov budete toto obdobie opisovat ako: "ano, aj my sme mali tazke chvile, ale zvladli sme ich"

to sa stalo uz mnohym parom a takisto mnohym sa to este stane.

User_37597

ty si prisaham bohu na hlavu.on na teba sere,odstrkuje ta,slape ti po hlave a ty nam tu vypisujes tvoje pocity na jednej strane ake to je tazke na druhej strane ako ho velmi chces naspat.
a co tu pises o sedeniach u psychologicky tak akoze taku psychologicku by som poslala velmi rychlo do zadku ktora by mi povedala ze nemam na neho tlacit.ved ty uz nemas kde tlacit.on na teba sere.nechce a uz vobec ta nemiluje.boze zeny ja naozaj nerozumiem preco mrhate svojim casom s takymi chlapmi.a prosim sa uz spamataj.ved nam tu pises ako sa lutujes a places pri pesnicke zo svadby.NENAVIDIM SEBALUTOST!dostala si sa do takej situacie a teraz sa z nej aj musi dostat von.zenska jedna uvedom sa konecne!!!ber deti a vypadni.

lenja1

Nechcem aby trpeli deti, ale nezabranim tomu. Vidia ze sa trapim,nespim a citim sa zas nanic. Dokedy to pre Boha este vydrzim. Modlim sa Boze pomoz...Chcem naozaj tak vela?Som asi trafena ked este stale tuzim byt milovana,tuzim po spolocnych nociach a zivote kde sa budeme smiat a chodit spolu a detmi na vylety a zit ako normalna rodina,kde si dvaja maju co povedat.Ale on ma uz nechce!!Pochop to a prestan snivat!!Boze ako to boli...Mam chut sa rozplynut a stratit sa v oblakoch..Kde je moje odhodlanie a radost- v prdely. Ale viem ze rano opät vstanem a pojdem dalej,musim...Najdem este niekoho kto opätuje moje city,kto ma nebude odhanat a povie mi chybala si mi??Láska strasne mi chybaš...

lenja1

Tak dnes som sa drzala a uznala som si vela chyb.Sedenie s psychologickou dopadlo fajn. Nemam nanho tlacit.. A teraz vecer..Opät som sa zlozila.Mame rovnake konicky co by v inom pripade bola vyhoda.Chce lyzovat ale aj ja milujem lyzovanie a nemienim sa vzdat svojich konickov.On vsak so mnou odmieta ist. Chce chodit len sam.Strasne to boli. Odstrkuje ma. Ale ja milujem hory,turistiku a sport. Neviem bez toho zit. Mozem to robit ale bez neho. Tak to je uz sila.Ale ja nemozem sediet doma na zadku.Takze si dam inzerat kto by chcel so mnou travit dovolenky a volny cas.Ja nechcem byt sama. Preco su niektori ludia taki sebecki a myslia iba na seba.Pocuvam pesnicku ktora nam hrala na svadbe a plačem nad sebou... Priatelia nespite, kde ste??

ta3

Bibisa
suhlasim s Tvojim poslednym prispevkom

Dusky
pred Tebou hlboko klobuk skladam, maloktory chlap by to takto zvladal a necudujem sa, ze mas z toho nervy, ale vydrz, deti Ta potrebuju, ked ich matka radsej venuje aj z toho mala casu co ma sebe ako detom, co teraz vkladas do deti, to sa Ti v buducnosti viac ako 100% vrati, deti budu viac Tvoje aj v buducnosti, pretoze Ty nie si iba ich otec, ale aj ich matka, no a ked deti trochu podrastu, potom si najdes citovejsiu zenu, ktora Ti vynahradi tieto roky stradania

User_37597

"Ale ako s nim mam zit tak iba formalne ked mam v sebe tolko citov??"TOTO JE TVOJA OTAZKA A MOJA ZNIE: "ako snim mozes zit a vobec nieco k nemu citit?"

Dusky

Lenja1

Žena robí 12-tky v dvojtýždňových intervaloch (PON-STR-SO a NE a potom UT-ŠTV a PIA)
Domov chodí z roboty keď už deti spia. Dni keď má voľno ide večer cvičiť a príde zas až keď deti spia. Takže ich dávam spať skoro stále ja.
Ráno keď ide do práce, venuje sa v podstate len sebe, lebo iné nestihne, takže rána sú o deťoch a o mne. Keď má voľno, tak väčšinou spí.
Spoločné víkendy len veľmi málo, lebo každý druhý robí. Kedy môžem tak s detmi niekde idem a sú so mnou veľmi radi. Dokonca som bol s nimi na jar sám na týždeň na chate a v septembri na týždeň pri mori.
Máme rozostavaný dom a veľmi rád tam chodím a deti tiež.
Chýbajú len financie aby sa dalo bývať. Veľa nechýba. A to málo ma niekedy delí od toho, aby som sa konečne odtrhol a presťahoval sa do domu aj s deťmi. Takto by som aspoň o deti neprišiel, lebo rozvod by nechal deti asi u nej. Zvládnem ich bez problémov a niekedy pomáha moja mamina.
S toho vyplýva, že keby som si aj chcel nájsť nejaký koníček ako radí UNAVENÁ123, no proste ani namám kedy.
Mňa na tom celom sere to, že som s toho na nervy.