Problem so sefkou

Príspevok v téme: Problem so sefkou
Laurina22

Ahoj vsetkym.Ja ani neviem ako zacat,nakolko aj tu vzdy radim vsetkym,aby neboli v strese,krci a hlavne boli v klude.

Mam problem so sefkou.Uz asi mesiac.Berie mi pracu,vsetko co urobim je podla nej ZLE.Do vsetkeho sa mi miesa a len ona vie vsetko urobit najlepsie.

V poslednej dobe ma vsak vytaca do nepricetnosti.Uz som zacala selektovat jej chovanie a rozhodne si nenecham skakat po hlave,tak ako sa chova ona ku mne chovam sa ja k nej.A tu je problem.Dnes mi povedala ze enznasa moje reakcie.Pritom si o sebe nemyslim,ze neviem komunikovat,ba naopak.

Mam vela priatelov,rozumiem si sludmi.

Dnes ma urazilo,ked ma napodobnovala v zasadacke kolegovi,hovoila,ze nevie strpiet moje chovanie,som povysenecka mlada pipka zasrana.Doslova.

Ako to mam riesit?

Pritom dnes som sa s nou zhovarala a bolo vsetko OK,comu som sa potesila.

Maoam

vedel by mi niekto z pritomnych vysvetlit, ake problemy maju tieto zeny same so sebou(myslim tie zakerne intriganky), dakujem

piktogram

laurina: ou jee, zakomplexovane vsetkoviemnajlepsie mrchy :) Poznam tento druh, mala som parkrat do cinenia. Ist robit do zenskeho kolektivu - nikdy viac. Mam na tomto svete obmedzenu zivotnost a nemienim tento cas stracat kravami, ktore nevedia co so sebou a tak si to vybijaju na inych. Z posledneho miesta som tiez odisla kvoli tomuto a nelutujem, samozrejme som jej to povedala s kludom do oci, neznizim sa na jej uroven, nejednam za chrbtom. Zabomysie vojny viest nemienim a to, ze ona ma problemy sama so sebou nie je na mne riesit. A ani sa mi nechce. Ty sa nedaj rozhodit.. povedz si len tolko, ze ti, co nemaju v hlave nas*ane, aj tak vidia co sa deje. A ti, co v hlave nas*rane maju ti mozu vyliezt na hrb. Aj na dva :)

P.s.: Pod vetu "zeny su zakerne svine" sa kedykolvek podpisem. Najlepsie su tie podrazacke intriganky, ktore do vsetkeho pchaju nos.. a ked sa im to vrati, tak nad sebou vyplakavaju, ako su k nim ini nespravodlivy. Dakujem, neprosim. To sa radsej budem bavit s plysakom.:)

Maoam

a este to robila poza tvoj chrbat :-D ach veru, len sa zasmiat a ist dalej, nedaj sa nou rozhadzat, to ju vytoci este viac, ked bude vidiet, ze na teba nema ziadny vplyv

Maoam

ma pri tebe pocit menejcennosti, si konkurencia, to je velmi tazke, s takouto osobou, ja som zazila dve podobne zeny, je to des a hroza, lebo sa neustale porovnavaju, od teba ziadaju vzdy bezchybne vysledky ale same ti nepomozu, ked si v uzkych, je to hnus, zeny vedia byt velmi zakerne

vsetko kvoli zavisti, ziarlivosti :-(

Laurina22

Ja neviem.Keby som vedela,ale ja neviem.

Ona si mysli,ze robi vsetko najlepsie,asi preto.

Keby som bola lajdak.Ale mam dobre vysledky,vzdy odovzdam vsetko na cas,bez chyb.A nielen jej,ale aj inym kolegom alebo vyssim sefom a ti problem nemaju.