Dve stredné školy?

Príspevok v téme: Dve stredné školy?
hviezzdicka

Zdravím,
potrebovala by som radu. Chodím na gymnázium, ktoré zvládam v pohode i na ďialkovo. Takže moja otázka znie:Dajú sa študovať dve stredné školy naraz? O prestupe neuvažujem, takže to ako možnosť neberiem. Zaujímam sa o scenáristiku... možno aj herectvo. Viete poradiť nejakú školu s takým odborom? Najlepšie BA-Okolie.
Ďakujem.

CocaCola1

Ja chodím na gympeľ ( primárne ) a diaľkovo na konzervu... Z konzervy dostávam ospravedlnienku pre gympeľ ... Tj. Odchádzam 2x do týždňa z poslednych dvoch hodin na vlak do Prešova...

Weva

Ja som take cosi robila, ale len preto ze som bola v zahranici a chcela som i SK maturitu aby ma pripadne zobrali na SK vysku... uprimne Ti podla mna 2 stredne su nanic - ak len neurobis nieco fakt specializovane... ale to by muselo zahrnat nejaky specialny studijny plan - inak to nejde uz len z casovych dovodov (ja som robila rozdielove skusky, ale ako vravim to bolo ine, kazda normalna skola bude vyzadovat ucast na vyucovani a cim viac specializovane tym viac bude "byt priamo pri tom" dolezite)

sweater

:D kasli nato, radsej si najdi brigadu, ked robis gympla, tak urcite ( aspon si myslim) budes chciet ist na VS tak sôkus potom robit 2 VS alebo ako. 2 stredne su zbytocne...