Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vazny ocny problem

slepana

Teda ja som sa narodila skor slepa: nejake +4, +5 a pluskove cyl.na oboch ociach, no ale operaciou v detstve a postupne casom sa to skorigovalo na ovela mensie hodnoty.
Uz pred rokmi som mala sosovky na skusku, ale kedze este nekorigovali astigmatizmus, dobre som nevidela, tak som sa vratila k škulkam a tie postupne obmedzovala, lebo som mala pocit, ze mi tahajuu oci (zrejme z nepravidelneho nosenia) nuz a na posledne kontrole mi lekar pred dioptriu dal znamienko = . Kontaktolog to neviem ci opisal a na krabicke uz mam - ????????
Mala som tie iste sosovky aj na skusku a mala som taky blby pocit (rozmazany na obrazovku a tak) aj ma stale ominali, ale ubezpecovali ma znami, co nosia toricke sosovky, ze na to si okoo zvykne, tak som kupila teda cely pakel na pol roka a teraz to porovnavam s udajmi v kartea som z toho turbodebil.
Prosim pomozte mi s tym!!
Myslite, ze ak sa nemylim a spravila sa tam chyba, zreklamujem to??

slepana

coby skla - SOSOVKY!!! Hlavne ze vsade vypravaju, nekupujte sosovky cez net, chodte k odbornikovi!!
Prosim Vas, skuste sa mi k tomu este niekto vyjadrit, najlepsie niekto z "fachu". Dakujem

jjjjjjjjjj

najlepsie to zistis ked sa vratis k tomu panu doktorovi, ale neviem ci je moznost ak sa pomylil aby ti skla vymenili bez noveho platenia?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vazny ocny problem - Fórum - ZDRAVIE.sk