ako a kde si dat vybrat vajecniky a maternicu?

ivka333

Je to zbytočne o tom aj diskutovat tu,pretože Zuzke aj tak niekto ženske organy nevyberie len tak.Lekar by musel mat na to važny dovod.
A Zuzka ty chod pekne ku genekologovi a povedz u všetkych svojich problemoch ale nie o tom že si ich chceš dat vziat ,lebo ta pošle na psychiatriu a už sa nebudeš musiet ani učit ani sustredit ako pišeš.

natalia123

A este k tomu, keby si si dala vybrat vajecniky a maternicu ma to velky vplyv aj na psychiku, po case by si sa mohla mat silne depresie, a pomaly sa z toho zrutit, hlavne keby si si uvedomila aku zivotnu chybu si spravila a pritom to vobec nebolo treba. Citila by si sa uplne prazdna, a to aj v tom pripade ze nechces mat deti. Si vezmi aky v plyv ma na zeny menopauza, niektore to znasaju hrozne a pritom je to sucast zivota a vsetky sa raz do menopauzy dostaneme. Takze ty sa prave chystas dobrovolne spachat rovno samovrazdu. Dufam, ze si bola uz aspon niekedy v zivote u gynekologa?? Lebo cim viac stretavam 20 dievcata, ktore nepoznaju slovo gynekolog, ja sama mam 22a ku gynekologovi chodim od 17 pravidelne 1x do roka. Tak naklus v pondelok ku gynekologovi, lebo ta z tych bolesti raz urve a zomries rovno doma v posteli. Taketo veci a taketo bolesti ake si popisala su velmi vazne veci. Takze tu nedebatuj na nezmyselnych forach, ale to cim skor ries, este kym sa to da. A hlavne pocuvni rady odbornikov, nie ty sama si chces maternicu s vajecnikmi vyjebnut z tela. Co ty si odbornik, ze vies, ze toto je pre teba najlepsie? Takze hlavu dolu, nepyskovat a pocuvat skusenych lekarov... vela stastia

mifor

Ja mám nefunkčné vaječníky kvôli Turnerovmu syndrómu, mám 34 rokov a to musím ešte asi do päťdesiatky sústavne užívať ženské hormóny aby som znížila riziko osteoporózy. A ty si chceš dať vybrať vaječníky a napchávať sa hormónmi?

sweater

je vela moznosti ako to riesit, chod za gynekologom a pokecajte o tom, ale to ze si chces dat odstranit pohl. organy je strasna hlupost :D, keby ti to aj niekto spravil, coz pochybujem, budes musiet cely zivot jest kopu liekov

maruska123

som zvedava co povies, ked si vsetky kamosky najdu frajerov...a ver tomu, ze potom na teba cas mat nebudu..ak neveris, tak zistis.si este naivne decko, je to az na zaplakanie, ze takto rozprava 20 rocna baba

a preco si uz svoje zdravotne problemy neriesila s gynekologom? na co cakas? ze prides a vyberie ti maternicu? skor ta posle na psychiatriu, nikto ti maternicu nevyberie, uz sa spamataj!!!!

zuzana 12345

kiika- mam 2o rokov, 21 mam na vianoce, ale som posledny rok na strednej,lebo chodim na bilingvalne.
a nieze len bolesti- vzdy pred tym nez dostanem mam cca tyzden hnacky, vracanie a vsetko ma boli, som len na sucharoch a nemozem sa vobec sustredit na pracu a ucenie, a potom sa mi vzdy navalia otrasne znamky v skole.

rruby- myslim ze nemas pravdu, ja aj tak nikoho nestretnem, aj keby som stretla tak mu nedam sancu, lebo mne je dobrej samej, bez chlapa, aj tak mam kopec kamosiek, takze to nepocitujem ze by mi nejako chybal.

ivka 333- 21 mam na vianoce

ivka333

pane boze to je rozum:( A ked ta bude od tych hormonalnych tabliet ktore by ti dali po vybrati ženskych organov boliet napr. hlava daš si ju odtrhnut??? Nechapem a myslim a dufam že toto neni skutočny vek prispievatelky,lebo 21 rokoch by som toto ani z huby nevypustila.